Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Dobre herbaty smakowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobre herbaty smakowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • IKZE 25 sty 2016, 23:25
    Od czasu wakacji we Włoszech zasmakowałem w owocowych erbaratch, problem jest jendak z tym, że nigdzie nie mogę znaleźć takiej, która dorównaywałaby tym, które piłem we Włoszech, chociaż kupowałe nawet w specjalnych sklepach z harbatami. Oczywiście nie przerobiłem wszystkich herbat, bo aż tak mi ni odbiło a ich punkcie, ale chciałbym, żżebyście mi podowwiedzieli coś jakich warto spróbować, tak żebym może przestał błądzić, czy może któraś z tych [url=http://...]link http://www.bifix.pl/nasze-produkty/herbaty-owocowe[/url] herbat jest Waszym zdaniem godna polecenia?
    Cytuj
  • Daria05 27 sty 2016, 10:15
    Czy warto zaparzać herbatę w zaparzaczu? Czy nie ma większej różnicy smakowej z tą z torebki?
    Cytuj
  • june45 12 lut 2016, 11:52
    Jest różnica w intensywności smaku.
    Cytuj
  • Nadia85 23 lut 2016, 10:37
    Ja uwielbiam herbaty Twinings przymrużenie oka
    Cytuj
  • Meggi85 14 kwi 2016, 23:42
    Ja jeśli o smak chodzi zachwycilam się połączeniem owoców granatu i czerwonych pomarańczy. Z Big-active mają taką herbatkę z serii spalanie. Smak niesamowity i bardzo chętnie ją pijam.
    Cytuj
  • Ogryzka 18 kwi 2016, 17:06
    Nie wiedziałam, że mają takie owocowe herbatki. Z tych big-active pijam czerwoną pu-erh z cytryną uśmiech Ale chętnie spróbuje takiej z granatem. Jak ona wygląda?
    Cytuj
  • Bonobo 20 kwi 2016, 17:49
    Herbapol ma rewelacyjne herbaty owocowe z serii Big-Active , dla mnie zamiast kawy rano jest relacyjna Active Burn daje mi energię na cały dzień a na dodatek pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej :-) pysznie smakuje, właśnie dzięki owocom granatu i czerwonej pomarańczy. uśmiech
    Cytuj
  • Nikulin 21 kwi 2016, 18:09
    Active Burn to chyba nowe dziecko Big Active . Czy w aptece można tą herbatę kupić ?
    Cytuj
  • OE_Big-Active 29 kwi 2016, 8:23
    Herbatka Big-Active spalanie czyli Active Burn to jedna z naszych nowości. Jej główne aktywne składniki to guarana, morszczyn i kwiat hibiskusa, a ich połaczenie sprawia, że herbatka wspomaga zarówno spalanie tkanki tłuszczowej jak i pomaga kontrolować wagię. Na co dzień dodaje także energii, aby wspomagac nasz organizm.

    Zachęcam do rozmowy -chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

    Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active
    Cytuj
  • Nikulin 8 maj 2016, 10:31
    Dziękuje za odpowiedzi. Ile filiżanek dziennie można wypić tej herbatki?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Higiena intymna