Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Dobre herbaty smakowe, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobre herbaty smakowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bonobo 12 lip 2016, 22:43     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lip 2016, 22:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Po pierwszym tygodniu od tej herbaty Big- Active 4xSUPER SLIM odchudzanie i oczyszczanie mi zleciało 5 kg, może to nie rewelacja ale znaczy że jednak pomaga i nie trzeba truc sie żadnymi prochami tylko wystarczy pic herbatę która ma w swoim składzie: kwiat hibiskusa, liść Yerba mate, jabłko, morszczyn, herbata zielona, trawa cytrynowa, liść jeżyny, suszony sok grejpfrutowy, suszony sok z owocu acai. uśmiech uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • bartolini83 29 lip 2016, 16:00
    Ja lubię tylko zieloną i zwykłą czarną. Jak mam ochotę na smak to piję sok wielki uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 13 wrz 2016, 9:25
    Ja uwielbiam sypane, owocowe uśmiech najlepsze na świecie uśmiech
    Cytuj
  • Agna 1 lis 2016, 17:56
    Malinowa idealna na jesień uśmiech
    Cytuj
  • filka 7 lis 2016, 17:25
    mi smakuje bardzo czerwona z limonką
    Cytuj
  • tartinka 7 cze 2017, 21:25
    ja lubię akcent grejpfruta uśmiech często popijam slim plus od big-active, jest bardzo orzeźwiająca i przy okazji pomaga w odchudzaniu. Po niej mam mniejszy apetyt i w połączeniu z ćwiczeniami i dietą szybciej gubię zbędne kg
    Cytuj
  • OE_Big-Active 15 cze 2017, 23:19
    Dziękuję za wzmiankę o Big-Active w pozytywnym kontekście dbania o zdrowie i piękną linię.
    Herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napiszcie z jakimi problemami się zmagacie, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniego wariantu dla konkretnego przypadku. Zachęcam do kontaktu!

    Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active
    Cytuj
  • Bonobo 15 sie 2017, 3:06
    Pyszny w smaku jest też napój kawowy Big-Active La Karnita Slimming Coffee 2 w 1 też wspomaga odchudzanie. Oprócz swych walorów smakowych, wspomaga odchudzanie dzięki chromowi, który przyczynia się do prawidłowego metabolizmu oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Higiena intymna