Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Fryzjer Warszawa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fryzjer Warszawa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • pajkama 15 gru 2019, 17:38
    Dziewczyny poszukiwany najlepszy fryzjer do zrobienia metamorfozy, chcę zejść z ciemnego brązu do blondu, myślałam o Magii Blondu, obserwuję ich na fb i bardzo mi się podobają prace pań fryzjerek z tego salonu.
    Cytuj
  • jarzebina 31 gru 2019, 14:42
    Bardzo lubię ten salon, wszystkie panie tam są takie zgrane, zawsze współpracują i efekty tego widać na głowach klientek uśmiech
    Cytuj
  • pajkama 11 lut 2020, 18:19
    Fajnie, że się ktoś w wątku wypowiedział, byłam u pani Danusi, moje włosy przeszły prawdziwą metamorfozę ale jestem zachwycona tym jak wyglądają. Mam wymarzony jasny blond na głowie a włosy są błyszczące i pięknie się układają.
    Cytuj
  • jarzebina 29 lut 2020, 20:18
    Kinga tez spoko, zawsze wychodze zadowolona. Zresztą to widać, ze u nich to jest prawdziwa praca zespołowa, pani Danusia nad wszystkim czuwa.
    Cytuj
  • julitta 8 sty 2021, 1:21
    ja bym na Twoim miejscu poszła do salonu Grzegorza Dużego na alei Szucha. Może do Pani Kasi chociaż tam każda fryzjerka i fryzjer reprezentują bardzo wysoki poziom. Szkolą się u najlepszych, biorą udział w wydarzeniach telewizyjnych, modowych, mają naprawdę ogromne doświadczenie. I to widać w ich pracach. Duże metamorfozy to tylko miłe wyzwanie dla nich.
    Cytuj
  • wanilia222 24 lut 2021, 15:36
    Na Kasprzaka jest salon Gnatyshyn, świetni styliści tam pracują. Moją ulubioną fryzjerką jest Tatiana. Polecam, super babka znająca się na swojej pracy. Potrafi cuda wyczarować z włosów.
    Cytuj
  • pajkama 21 maj 2021, 11:44
    Byłyście w Magii Blondu na paznokciach? Zastanawiam sie czy sie do Darii nie zapisać przy okazji następnej wizyty u fryzjera.
    Cytuj
  • ola_by_ola 28 lis 2021, 16:36
    Od ponad roku mój fryzjer w Warszawie Akademia Perfect Hair. Mają piękne miejsce i super klimat. Moje włosy wreszcie odżyły po różnych eksperymentach (to akurat moja wina), mają piękny kolor i układają się lepiej niż kiedykolwiek. Salon jest w samym centrum, naprawdę polecam przymrużenie oka
    Cytuj
  • izapixi 30 lis 2021, 9:00
    pajkama napisał:Byłyście w Magii Blondu na paznokciach? Zastanawiam sie czy sie do Darii nie zapisać przy okazji następnej wizyty u fryzjera.
    byłam, polecam Darię, zapisalam się teraz przed świętami do Danusi na włosy i znów do Darii na paznocie, trzeba się wyszykować przed świętami
    Cytuj
  • mania22 30 lis 2021, 19:54
    izapixi napisał:
    pajkama napisał:Byłyście w Magii Blondu na paznokciach? Zastanawiam sie czy sie do Darii nie zapisać przy okazji następnej wizyty u fryzjera.
    byłam, polecam Darię, zapisalam się teraz przed świętami do Danusi na włosy i znów do Darii na paznocie, trzeba się wyszykować przed świętami
    Byłam i potwierdzam, Pani Daria robi świetne paznokcie. Do tego jest bardzo sympatyczna :-)
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: hemoroidy
Następna: przewiane ucho