FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hemoroidy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • radek_majster 24 lis 2019, 21:22
    Jak się z tej dolegliwości wyleczyć samemu? Nie chcę iść do lekarza, nawet bym chyba nie potrafił wykrztusić nic na ten temat
    Cytuj
  • Meggi85 29 gru 2019, 17:04
    Raczej wszystko zależy od tego jaka jest przyczyna hemoroidów. Nie zawsze może się obyć bez lekarza. Ale jeśli hcesz sobie sama pomóc to przede wszystkim dieta lekkostrawna. Do tego możesz kupić w aptece bez recepty Posterisan. Jest maść i czopki. Szybko przyniesie ulgę.
    Cytuj
  • jarzebina 30 gru 2019, 18:04
    A jakies metody na hemoroidy w ciązy macie? Chyba niewiele leków można stosować. A domowe metody?
    Cytuj
  • Petrova 2 sty 2020, 8:07
    @jarzębina a posterisan znasz? Skuteczny i bez recepty.
    Cytuj
  • edwinka 9 sty 2020, 20:35
    Posterisan to dobry wybór. Mi pomógł gdy miałam to cholerstwo. Teraz zmieniłam dietę, dodałam trochę aktywności fizycznej i na szczęście nie wracają. Oby już nigdy, bo nie jest to komfortowa przypadłość.
    Cytuj
  • radek_majster 25 sty 2020, 22:39
    dzięki za wszystkie porady, kupiłem sobie ten posterisan, dużo to mi dało, ulga jest. Nawet do lekarza się wybrałem w końcu, kazał trzymać dietę i więcej błonnika jeść
    Cytuj
  • jarzebina 31 sty 2020, 18:23
    Petrova napisał:@jarzębina a posterisan znasz? Skuteczny i bez recepty.
    a jest bezpieczny w ciąży? nie ma przeciwwskazań?
    Cytuj
  • Meggi85 31 sty 2020, 20:53
    Lekarz mi mówił że Posterisan nie ma przeciwwskazań dotyczące stosowania Posterisan u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią, ale żeby po prostu obserwować.
    Cytuj
  • Petrova 2 lut 2020, 20:14
    Moja koleżanka normalnie w czasie ciąży i po stosuje. Mówi, że jedyne co jej szybko pomaga.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: kosmetyki robione
Następna: fryzjer Warszawa