Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kosmetyki robione

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kosmetyki robione

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • smajla 26 wrz 2019, 20:37
    używaliście kiedyś kosmetyków robionych na receptę? Kazda apteka mi taką receptę zrealizuje?
    Cytuj
  • Petrova 1 paź 2019, 12:01
    Każda to nie, bo nie każda ma do tego zaplecze, ale np. u mnie w mieście doz robi. Co dokładniej potrzebujesz?
    Cytuj
  • Masa 17 paź 2019, 17:45
    Ja wykupywałem np. w DOZie recepty na leki recepturowe, czyli te robione w aptece.
    Cytuj
  • smajla 22 paź 2019, 20:10
    dzięki za podpowiedź, udało się w DOZ wykupic receptę, oby była cały czas taka mozliwość bo fajne mają te robione rzeczy i chyba tez składy są dużo lepsze niż takich drogeryjnych kosmetyków
    Cytuj
  • Petrova 30 paź 2019, 9:20
    Przede wszystkim są dokładnie takie, jakie zaleci lekarz. uśmiech
    Cytuj
  • Brigget 24 mar 2020, 12:43
    Ja korzystałam, maść na trądzik miałam robioną, zrealizowałam w doz, bardzo szybko. Skład idealnie zadziałał.
    Cytuj
  • jarzebina 30 mar 2020, 17:42
    Przy dzieciach często korzystałam z takich maści na receptę. Np. na odparzenia i azs. Bardzo dobrze się sprawdzały i kosztowały grosze. Też robiłam je w doz, bo nie każda apteka w moim mieście ma do tego odpowiednie zaplecze.
    Cytuj
  • Kanita 21 kwi 2020, 21:11
    A jak długo trzeba czekać w aptece DOZ na zrealizowanie takiego "zamówienia" do zrealizowania na miejscu w aptece?
    Cytuj
  • smajla 24 kwi 2020, 11:50
    Kanita napisał:A jak długo trzeba czekać w aptece DOZ na zrealizowanie takiego "zamówienia" do zrealizowania na miejscu w aptece?
    ja czekałam kilka dni, pewnie zależy od obłożenia apteki, ale myślę, że nie będzie to jakoś długo
    Cytuj
  • Tokjo 29 kwi 2020, 21:52
    Ja ostatnio robiłam preparat na trądzik tylko on mi pomaga, w doz chyba najszybciej realizują.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: hemoroidy