Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak się ustrzec przed grypą żołądkowo - jelitową?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się ustrzec przed grypą żołądkowo - jelitową?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jarzebina100 10 lip 2014, 15:30
    No właśnie nie, ja po nim nie używam kremu nawilżającego.
    Cytuj
  • Meggi85 13 lip 2014, 12:18
    Jest na alkoholu i po chwili od nałożenia wciera się i wyparowuje. Ale ja wole zwykłe mydło antybakteryjne niż płyn. Chociaż Dettol też ma taki żel, ale używam go raczej tylko w podróży jak nie mam faktycznie dostępu do wody.
    Cytuj
  • Jarzebina100 14 lip 2014, 11:29
    Zawsze mam większy komfort i samopoczucie jak mogę ręce umyć pod bieżącą wodą i tego niewątpliwie żaden żel nie zmieni. Niemniej uważam to za dobry wynalazek.
    Cytuj
  • Meggi85 17 lip 2014, 21:47
    Ostatnio spotkalam się z rodzinką na grillu i moja ciocia mnie zaskoczyła, bo miała w aucie bańkę z wodą i własnie Dettol. Stwierdziła, ze wakacje czy nie, lepiej mieć przy sobie. Fajna sprawa. W sumie trohe racji w tym, ze jak ciepło jest to i bakterie chetniej sie mnożą.
    Cytuj
  • Jarzebina100 18 lip 2014, 10:44
    Mądrą masz ciocię i trochę szaloną chyba język
    Cytuj
  • Meggi85 31 lip 2014, 9:39
    No fakt faktem szalona, ale synkowi mojemu pomysł się bardzo spodobal. Nawet chętniej umyl ręce w takich spartańskich warunkach niż na codzien w domu. Warto jednak się w taki zestaw zaopatrzeć wyjeżdzając na wakacje, bo w aucie to wiele miejsca nie zajmie, a jednak bezpieczniej.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 lip 2014, 22:07
    A nie prościej żelem antybakteryjnym? przebiegły
    Cytuj
  • kwiatek007 2 sie 2014, 15:31
    Najprościej bedzie jak sie zwrócisz do [url=http://pramed.pl]dopler szczecin[/url]. Porozmawiasz lekarzami i nie tylko. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Meggi85 11 sie 2014, 8:50
    MartynKa79 napisał:A nie prościej żelem antybakteryjnym? przebiegły
    Pewnie prościej. Nawet Dettol jest taki, ale wiesz jak to niektórzy ludzie są bardziej staroświeccy i nie wierzą w nowości. Jednak ona woli mydlo antybakteryjne i na nie stawia. Zresztą przykłada do tego wielką wagę, bo tak samo jak i ja nie lubi uczucia brudnych rąk. A co do żelu to dla starszych osób ciężej uwierzyć, że po chwili wcierania jak wyparuje preparat to ręce są czyste.
    Cytuj
  • Oldzina 13 sie 2014, 14:13
    Może jednak nie lecz się samodzielnie. Trzeba pójść do lekarza. Lekarz oceni stan zdrowia mamy i do niego dobierze leki. Układ pokarmowy zaniedbany, to potem kłopoty na lata. Czytałam ostatnio o tym ciekawy artykuł: http://schorzenia.net/zbadaj-swoj-uklad-pokarmowy/
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum