Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zlikwidować cienie pod oczami?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zlikwidować cienie pod oczami?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • yellowphone 22 wrz 2010, 21:25
    Mam potworny problem z podkrążonymi oczamismutny Zawsze wygladam na megazmęczoną, mam już dość znoszenia pseudo troskliwych uwag. Poradzicie coś?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 22 wrz 2010, 23:55
    Może nie dosypiasz? Próbowałaś kremów likwidujących takie problemy? Zawierają wyciąg ze swietlika albo pietruszki.
    Cytuj
  • franusia 23 wrz 2010, 1:19
    Może powinnaś zrobić badania lekarskie, podkrążone oczy mogą być objawem poważnych problemów ze zdrowiem!
    Cytuj
  • Blueberry28 23 wrz 2010, 8:12
    Krem owszem, ale bardzo ważny jest też sam sposób nakładania kremu. Cienie robią się kiedy jest złe krążenie. Dlatego trzeba trzeba je stymulować wklepując kremik od wewnętrznego kącika w kierunku skroni. I używać do tego palca serdecznegouśmiech (to ten od obrączki)
    Cytuj
  • Iolla007 23 wrz 2010, 10:28
    To się nazywa drenaż limfatycznyuśmiech Niektórzy mają skłonność do zastojow limfy i od tego są cienie pod oczkami. Zwróć uwagę na to czy nie masz zbyt ciężkiego kremu, może bardziej by ci żel pod oczy odpowiadał? I nie śpij w dusznych pomieszczeniach, lepiej mieć chłód w sypialni niż gorącouśmiech

    Cytuj
  • Ronjaa 23 wrz 2010, 12:46
    Nie chcę Cię martwić moja droga, ale ja mam podobny porblem - moje oczy wyglądaja na podpuchnięte i podkrążone, próbowałam już chyba wszystkich specyfikow świata łącznie z domowymi okładami ze świetlika (pomagało, ale tylko na moment) i doszłam do wniosku, że tak moja uroda po prostu. Mama i ciocia też tak mają, więc jeśli też masz podobne "przypadki" w rodzinie to weź Ty lepiej zainwestuj w dobry korekto pod oczyprzymrużenie oka Pozdrawiamuśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 23 wrz 2010, 15:45
    Ja też bym sugerowała żeby się jednak przebadać, podkrążone oczy moga być oznaką poważnych problemów z nerkami, sercem, wątrobą... jesli organizm daje takie sygnały to warto to sprawdzić.
    Cytuj
  • pacjentka 23 wrz 2010, 16:51
    Też walczę z cieniami i workami. Pomagają mi kostki lodu i nakładanie zimnego kremu pod oczy. Po prostu trzymam go w lodówce.
    Cytuj
  • Gaik 23 wrz 2010, 18:15
    Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale wg moich obserwacji połowa kobiet ma w tym kraju podkówki pod oczamiuśmiech Dla mnie też korektor to podstawowy kosmetyk.
    Cytuj
  • caipirinha 23 wrz 2010, 21:21
    Co racja to racja, ja polecam pić dużo wody (poprawia krążenie) i żel z arniką, ktory można kupić w aptekach.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum