Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zlikwidować cienie pod oczami?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zlikwidować cienie pod oczami?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nafnafff 24 wrz 2010, 0:28
    No cóż, jeśli problem z cieniami mija np na wakacjach, to sprawa oczywista- to kwestia zmęczenia. Ja np mam cienie przez cały rok, jak siedzę przed kompemsmutny A jak jadę na urlop to przechodzi jak ręką odjąłuśmiech A więc na co dzień nie pozostaje mi nic innego jak maskować, maskować, maskowaćuśmiech
    Cytuj
  • Bancroft 24 wrz 2010, 6:01
    Mogę polecić bardzo skuteczny krem - moim zdaniem opczywiście. To Estee Lauder Uncircle. Trochę kosztuje, ale naprawdę działa świetnie.
    Cytuj
  • panchita 24 wrz 2010, 10:56
    Moje sposoby na sińce pod oczami: Zel ze świetlikiem Floslek, żelowa maska na oczy do schladznia w lodówce i korektor touch eclat (drogi, ale świetny) Witajcie w klubieuśmiech
    Cytuj
  • casinda_ebe 24 wrz 2010, 12:59
    Bancroft napisał:Mogę polecić bardzo skuteczny krem - moim zdaniem opczywiście. To Estee Lauder Uncircle. Trochę kosztuje, ale naprawdę działa świetnie.
    Zanim zainwestujesz w krem, który kosztuje ponad 200 zł, to radzę go przetestować, czy przynosi jakiekolwiek efekty. Czasem lepiej pomogą te tańsze, niż te bardzo drogie.

    Przejdź się do apteki i poproś o próbki dobrych kremów, jeśli któryś Ci podpasuje dopiero wtedy decyduj się na kupno.
    Cytuj
  • alpaka 24 wrz 2010, 15:40
    casinda_ebe napisał:Zanim zainwestujesz w krem, który kosztuje ponad 200 zł, to radzę go przetestować, czy przynosi jakiekolwiek efekty. Czasem lepiej pomogą te tańsze, niż te bardzo drogie.

    Przejdź się do apteki i poproś o próbki dobrych kremów, jeśli któryś Ci podpasuje dopiero wtedy decyduj się na kupno.
    Zgodzę się, sama niedawno wydałam ponad 100 zł na krem, który poleciła mi koleżanka. Kupiłam w ciemno i u mnie nie ma żadnej poprawy... Pieniądze poszły w błoto.

    Cytuj
  • iwona_sz 24 wrz 2010, 16:00
    alpaka, za takie pieniądze polecam kupić dobry korektor pod oczy... Niestety niektórych problemów nie zniwelują nawet drogie kremy, dlatego jak chcecie dobrze wyglądać na codzień to kupcie po prostu porządny rozświetlający korektor pod oczy, o ton jaśniejszy od podkładu. Tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo jak będzie za jasny to możecie mieć efekt misia pandy...
    Cytuj
  • yellowphone 24 wrz 2010, 18:05
    Iwona, efekt misia pandy osiąga się za pomocą tuszu do rzęs...wielki uśmiech
    Cytuj
  • iwona_sz 24 wrz 2010, 20:39
    yellowphone napisał:Iwona, efekt misia pandy osiąga się za pomocą tuszu do rzęs...wielki uśmiech
    Można i tak przymrużenie oka
    Tylko, że tusz od razu poprawisz, a w przypadku zbyt jasnego korektora myślisz, że wyglądasz świetnie, a tak naprawdę, masz wokół oczu jasne plamy jak u misia pandy...
    Cytuj
  • yellowphone 24 wrz 2010, 23:49
    iwona_sz napisał:Można i tak przymrużenie oka
    Tylko, że tusz od razu poprawisz, a w przypadku zbyt jasnego korektora myślisz, że wyglądasz świetnie, a tak naprawdę, masz wokół oczu jasne plamy jak u misia pandy...
    Ale miś panda ma wokół oczu ciemne plamyuśmiech Więc z korektorem to raczej inne zwierzątko można udawaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bancroft 25 wrz 2010, 1:39
    casinda_ebe napisał:
    Bancroft napisał:Mogę polecić bardzo skuteczny krem - moim zdaniem opczywiście. To Estee Lauder Uncircle. Trochę kosztuje, ale naprawdę działa świetnie.
    Zanim zainwestujesz w krem, który kosztuje ponad 200 zł, to radzę go przetestować, czy przynosi jakiekolwiek efekty. Czasem lepiej pomogą te tańsze, niż te bardzo drogie.

    Przejdź się do apteki i poproś o próbki dobrych kremów, jeśli któryś Ci podpasuje dopiero wtedy decyduj się na kupno.
    Tyle,że ja tych tańszych napróbowałam się mnóstwo przedtemskrzywienie Aż w końcu całe szczęście dostałam próbkę tego ELauder i jest po prostu rewelacyjny! Także polecam wypróbowany na własnej skórzeuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum