Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem na zmarszczki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem na zmarszczki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • Bonobo 24 gru 2015, 21:57
    Chciałabym was prosić o radę w wyborze dobrego kremu przeciwzmarszczkowego dla mamy która jest po 50 i niedługo ma urodziny uśmiech a że półki sklepowe uginają się pod natłokiem rożnych specyfików ciężko jest mi jest wybrać coś sensownego.
    Cytuj
  • MartynKa79 28 gru 2015, 17:50
    Ja mogę polecić to co znam - dobrze znanego Loreala. Jest taka linia Revitalift Filler i dedykowana jest właśnie dla skóry dojrzałej, mającej widoczne zmarszczki. Moja mama jest w tych kosmetykach (krem i serum) zakochana, bo mają dużo kwasu hialuronowego, który wypełnia i wygładza bruzdy. Szybko było widać efekty, tata zresztą też je zauważył. uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 30 gru 2015, 17:12     (ostatnio zmieniony przez autora 31 gru 2015, 13:17, w całości zmieniany 2 razy)
    A używała wcześniej jakichś kremów? Mimo wszystko przejrzyj ofertę La Roche-Posay.
    Jeszcze zmarszczek nie mam, ale rzuciły mi się w oczy preparaty przeciwstarzeniowe.
    Cytuj
  • zott 30 gru 2015, 18:32
    Na zmarszczki od kremów skuteczniejsza jest mezoterapia.
    Cytuj
  • zagubiona 7 sty 2016, 9:34
    A słyszałyście o zabiegu Endermologie
    Poczytałam sobie o tych zabiegach, bo nie tylko twarzy one dotyczą. Opinie są bardzo dobre, sam zabieg bezbolesny i wyłącza z życia.
    Myślę, ze warto spróbować. Ja mam taki zamiar, bo dodatkowo mam na twarzy brzydką bliznę i chcę zobaczyć co się da z nią zrobić.
    Cytuj
  • Kakaczor 13 sty 2016, 13:32
    Wypróbuj coś z Mixy http://www.mixa.pl/produkty/twarz/?rodzaj_produktu=krem-przeciwzmarszczkowy Jak te kremy nie pomogą, to już chyba nic. Moja mama jest z nich bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • zataraa2 14 sty 2016, 10:48
    Fajne są kosmetyki z oeparolu, mają dwie serie przeciwzmarszczkowe uśmiech, moja Mama bardzo je sobie chwali
    Cytuj
  • janna 17 sty 2016, 19:27
    Oeparol to dobre dermokosmetyki, sama uzywam serii nawilżającej i jest super. Zresztą warto wspomnieć, że w składzie jest nasz polski wiesiołek uśmiech
    Cytuj
  • sylwusia163 17 sty 2016, 21:35
    I mają szeroki zakres, do każdego typu skóry, nawet tej dojrzałej. A przede wszystkim nie uczulają.
    Cytuj
  • manilka 29 mar 2016, 19:29
    moja mama właśnie tez jest po 50 i od 2 lat uzywa tylko kremu z oeparola, bo mówi ze jej bardzo pasuje do skóry uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum