Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Masaż chińską bańką, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Masaż chińską bańką

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AntyMaterialistka 5 wrz 2010, 14:24
    Najlepiej używać baniek gumowych, bo są wygodne i bezpieczne. Nie wiem czy takie szklane się w ogóle nadają...:/
    Cytuj
  • KoKoszka 5 wrz 2010, 14:54
    Kurcze, strasznie mnie te bańki zaintrygowały! Coś mi sie obiło o uszy, ale nie wiedziałam,że to takie fajne. Chyba jutro po pracy popędzę do apteki szukac baniekuśmiechuśmiechuśmiech
    Nie udało sie przed wakacjami pokonać celulitu, ale załatwię go przed zimąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Szachrajka 5 wrz 2010, 15:31
    Kupiłam sobie zestaw baniek. Cztery sztuki równej wielkości za 32zł. (za komplet) Zaprosiłam do wypróbowania koleżankę co by nam było raźniejprzymrużenie oka Masaż fajny, rzeczywiście bolało trochę, ale skóra po tym fajnie rozgrzana. Tylko... po tym masażu wyszło mi mnóstwo siniaków. Małych, ale jest ich naprawdę sporo czy to normalne?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 5 wrz 2010, 16:37
    Też miałam na początku siniaki, nie przejmuj się Szachrajko. To zwykłe siniaki, znikną, a po kilku zastosowaniach już nie bedziesz miec tego efektu, albo skóra się przyzwyczaja do takiego masowania albo nabiera się wprawy, ale w każdym razie później juz tego nie ma. Efekty rekompensuja te skutki uboczneprzymrużenie oka Więc sie nie zrażaj. Powodzenia.
    Cytuj
  • casia1980 5 wrz 2010, 17:53
    Ja bym jednak uwazała z tymi siniakami, tzn jesli ktoś ma problemy z pękającymi naczynkami to powinien zachowac ostrożność. Może poprawi mu sie z celulitem, ale nabawi sie pajączków co tez nie wyglada zbyt ciekawie, a dla zdrowia nawet jest groźniejsze w skutkach.
    Cytuj
  • KoKoszka 5 wrz 2010, 21:35
    Zastanawiam się jeszcze ile trzeba się tak masować żeby były efekty? Jak długo ma trwać taki jednorazowy masaż, jak często to powtarzać i jak długo trzeba czekać na widoczną poprawę?
    Cytuj
  • nafnafff 6 wrz 2010, 1:24
    Na pewno nie ma co się spodziewać, że w tydzień czy dwa celulit zniknie, trzeba robić masaż systematycznie, najlepiej co drugi dzien, żeby pobudzić ukrwienie dość mocno i rozbijać te złogi tłuszczu. No i samymi bańkami tez się niewiele zdziała jesli do tego nie będzie odpowiedniej diety i chociaż trochę ruchu na świeżym powietrzu!
    Ale podstawa to systematycznośc i wytrwałość. Po kilku tygodniach wysiłek się opłacauśmiech
    Cytuj
  • pacjentka 6 wrz 2010, 7:44
    Ja na początku stosowania miałam tez po takim masażu mnóstwo czerwonych kropek, znikały po jednym dniu. Myślę, że tym nie trzeb asię specjalnie przejmować, o ile ktoś jest zdrowy oczywiście, nie ma jakichś skłonności do żylaków czy coś. Do wszystkiego sa jakieś przeciewskazania co nie znaczy, że bańki chińskie nie sa super, bo są rewelacyjne! uśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 6 wrz 2010, 10:36
    Kurcze spróbowałabym robić sobie ten masaż w domu, ale obawiam się, że kupie te bańki i będą leżały, bo nie będę się mogła zmobilizować zeby systematycznie to stosować...
    Cytuj
  • Paniusia 6 wrz 2010, 13:36
    Bańki warto połączyć z jakims olejkiem antycel. No i pamiętajmy drogie koleżanki, że jedna bańka wiosny nie czyniprzymrużenie oka Trzeba do tego dobrej diety, ruchu, dużo pić, wtedy będą efektyuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum