Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Najlepszy środek do higieny intymnej?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy środek do higieny intymnej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Labradorka 25 lip 2010, 22:27
    Przyznajcie się dziewczęta jakie preferujecie środki do higieny okolic intymnych? Ja używam płynu Lactacyd lub z Oriflame, ale ostatnio wdałam się w dyskusję z moją mamą i koleżanką, one twierdzą, że najlepsze jest...szare mydło. Fakt, znam jego dobroczynne wlaściwości, w szpitalu zalecili mi mycie gojącej sie rany po operacji szarym mydłem i to rzeczywiście przyspieszało gojenie i szwy ładnie "wyszły" ze skóry i byłam pod wrażeniem. Mama przekonuje mnie, że nie ma lepszego środka, bo nie jest perfumowane itp, ale chyba nowoczesnie opracowane środki muszą być lepiej przystosowane do tego celu?? Czy to kolejny chwyt marketingowy, jak uważacie?
    Cytuj
  • Bancroft 27 lip 2010, 0:52
    Najlepiej uzywac płynów, ktore zawierają kwas mlekowy, żeby utrzymać dobre dla flory bakteryjnej kwaśne środowisko. Teraz już bardzo wiele płynów ma taki skład. A w szarym mydle to można prać dessous, bo proszek jest niezbyt odpowiedni - zbyt zasadowy smutny
    Cytuj
  • Paniusia 28 lip 2010, 10:52
    Ja używam płynu do higieny intymnej, ale niekoniecznie cały czas tego samego i w tym samym płynie piorę również bieliznę. Ale były czasy, że używałam białego jelenia, bo takich płynów po prostu nie było jeszcze w sklepach i zapewniam Was, mydło nie umywa się do płynówprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Solniczka84 28 lip 2010, 13:13
    A ja uważam, że zwykłe mydło jest lepsze od płynów, perfumowanych i konserwowanych. Mam ogólnie bardzo wrażliwą skórę, wszędzieprzymrużenie oka i nie znalazłam jeszcze takiego płynu, który by mi służył, a teraz jest taka nowa wersja mydła "Biały jeleń" taka exkluzywnaprzymrużenie oka aha i tak jak dawno temu poradziła mi pewna położna, majtki plucze po praniu w wodzie z małym dodatkiem octu.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 28 lip 2010, 16:15
    Troche to staroświeckie nieprawdaż?przymrużenie oka
    Ja jestem wierna Lactacyd femina, ewentualnie z AA jak musze to kupię, ale też jest ok.
    Cytuj
  • Zoe87 28 lip 2010, 19:29
    Mi lekarz ginekolog powiedziala kiedyś, że najlepsza i najbezpieczniejsza jest po prostu czysta woda. I ja robię tak: wieczorem używam płynu, ale nie mam jakiegoś ulubionego tylko wybieram te z kwasem mlekowym, a rano czysta woda i to się u mnie sprawdza doskonaleuśmiech
    Cytuj
  • Labradorka 28 lip 2010, 22:08
    O nie wpadlam na to żeby bieliznę prać też w tym samym... ale to ma sensuśmiech
    Ja piorę w pralce normalnie, ale używam wkładek higienicznych.
    Cytuj
  • Piekarzowa 29 lip 2010, 0:50
    Można samemu zrobić sobie płukanke do podmywania, np z kory dębu, z rumianku czy nagietka.
    Cytuj
  • Eli2010 29 lip 2010, 8:48
    Ja też jakoś bardziej wierzę w zioła niż te wszystkie chemiczne środki...
    Cytuj
  • yellowphone 7 sie 2010, 23:41
    Wypróbowałam tego bialego jelenia. Rzeczywiście świetny, przytym kilka razy teńszy niż lactacyd. Dla mnie rewelacja, dziękiuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum