Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Komu udało się rzucić palenie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Komu udało się rzucić palenie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Farrel 24 lip 2010, 23:24
    Czy sa osoby na tym forum, które skutecznie rzuciły palenie? Mam na myśli to, że nie 'rzuciły' np na dwa tygodnie, sam wiele razy tak miałem, a palę od ośmiu lat i narzeczona mnie motywuje do rzucenia. Chce mi kupować jakieś plastry czy tabletki, ale ja nie wierzę w takie sposoby za bardzo. Chyba, że ktoś mnie przekona, że warto. A może znacie inne metody.
    Cytuj
  • franusia 26 lip 2010, 21:54
    Ja się podłączam pod pytanie bo sama nieskutecznie rzucam od dwóch latskrzywienie I tylko jeszcze dopytam czy ktoś miał rezonans magnetyczny, bo słyszałam, że to skutkuje! Choć nie wiem nawet co to dokładnie jestprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Ronjaa 27 lip 2010, 0:58
    Ja stosowałam gumy do żucia firmy x - jak tylko przestałam je żuć zaczęłam znów palić. Dwa lata później postanowiłam sobie, że od dnia urodzin (nieważne ktorychprzymrużenie oka ) przestanę palić. Przestałam i nie palę już trzy latauśmiech Myślę, że żadne środki nie pomogą jeśli się nie ma odpowiedniej motywacji w głowie...
    Cytuj
  • Gaik 27 lip 2010, 1:24
    Moi bracia sie kiedyś założyli, że przestaną palić. Obaj stosowali plasterki (najlepsze było to, że każdy mi to w tajemnicy powiedziałprzymrużenie oka ) i co? Jednemu się udało, drugi pali jak palił. I co tu sądzić o tych cudownych plasterkach hmmmmmprzymrużenie oka
    Cytuj
  • pacjentka 27 lip 2010, 8:31
    A czy ktoś próbowal elektronicznego papierosa? W sumie nie wiem czy to tylko alternatywny sposób palenia czy można potraktować jako wstęp do rzucaniauśmiech Macie jakieś doświadczenia z takowym wynalazkiem?
    Cytuj
  • Eli2010 27 lip 2010, 10:12
    Sama nie palę, ale z tego co widzę po znajomych nijak się to ma do rzucania. Koleżanka pali elektronicznego papierosa na zmianę ze zwykłym.
    Cytuj
  • kaziu 27 lip 2010, 12:46
    Postawa to dobra motywacja. Ja swojej szukałem długo... odkładałem do słoika forsę zamiast wydawać na fajki i miałem jechac za to w rejs jak uzbieram... ale projekt upadłprzymrużenie oka Któregoś razu na badaniach okresowych w pracy wystraszyli mnie, że coś mam na płucu... sprawa się wyjaśniła, po powtórzeniu badania okazało sie, że to jakiś cień był. Ale ten strach mnie skutecznie zmobilizował i tak oto nie palę od 6 latuśmiech Głupio mi, że tyle kasy i zdrowia zmarnowałem. Paliłem przez prawie 10 lat.
    Cytuj
  • 77henry 27 lip 2010, 15:43
    Ja też rzuciłem kilka lat temu po ponad 20 latach w nałogu! A były okresy, ze paliłem 1,5 paczki dziennie i to mocnych. Kiedyś chyba nawet nie było lajtów. W Polsce w każdym razie. Mam dla Ciebie tylko jedną wskazówkę, musisz to w swojej głowie przerobić, trzeba przekonać samego siebie, nie że trzeba to zrobić, ale że CHCE SIĘ TO ZROBIĆ.
    Cytuj
  • Ronjaa 27 lip 2010, 19:19
    O to właśnie chodzi. Tysiąc osób może Cieprzekonywać, że powinnas z tym skończyć. Ale dopóki sam siebie nie przekonasz to nic z tegouśmiech Powodzenia.
    Cytuj
  • caipirinha 27 lip 2010, 22:37
    Podłączam się do tego tematu, bo sama szukam sposobu żeby przekonać mojego męża żeby rzucił papierochyskrzywienie Nie moge mu przemówić do rozsądku. Nie macie pojęcia jak ciężko jest to znieść jak samemu sie nie bierze papierosa do ust. Ale z tego co tu piszecie to i tak nie mam na to wpływusmutny
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum