Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nietrzymanie moczu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nietrzymanie moczu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 12  
  • Ecia 12 lip 2015, 19:24
    Moja mama ma pewien problem. Natomiast nie chce iść do lekarza
    Co mogę jej poradzić ? Jak pomóc ?
    używa zwykłych wkładek, ale te są małowytrzymałe
    Cytuj
  • Meggi85 15 lip 2015, 18:11
    No wkładki to raczej zwykłe logiczne że nie trzymają. Tena Lady są specjalistyczne i kosztują raptem kilka zł wiec warto spróbować. Co do problemu samego w sobie to raczej bez lekarza sie nie obejdzie.
    Cytuj
  • Ecia 21 lip 2015, 11:13
    A jak one wyglądają ? To takie pieluchy ?
    Cytuj
  • MartynKa79 30 lip 2015, 22:56
    Wyglądają jak normalne podpaski. Różnią się tym, że są znacznie bardziej chłonne i mają mikrokropelki, które zatrzymują w środku przykry zapach. przymrużenie oka Jak znajdę to wrzucę Ci fotkę. Mam kilka w domu wziętych od babci, bo ma ten problem, a ja czasem używam ich jak mam obfity okres.
    Cytuj
  • Meggi85 31 lip 2015, 9:29
    Tu jest tak jak z podpaskami, są rózne rozmiary, ze skrzydełkami lub bez, mniej lub bardziej chłonne. Wszystko zalezy od tego jakie mamy potreby. Wielkości sa od wkładem mini przy drobnych problemach, aż po pieluchomajtki dla osób które mają już większy problem. Do tego Tena Lady jest stosunkowo niedroga, więc warto sobie pomóc.
    Cytuj
  • Koniecpolski 31 lip 2015, 9:31
    A czy takie wkładki są tez dla mężczyzn?
    Cytuj
  • Meggi85 31 lip 2015, 10:20
    Tak są, bo faceci też miewaja problemy z pęcherzem i nietrzymaniem moczu. Fakt, ze czesciej to kobieca przypadłość, ale jak widac nie tylko. Masz z tym problem? Wkładki męskie nazywają się Tena Men i troche są inne kształtem. Wygląda to tak:


    Cytuj
  • Ecia 31 lip 2015, 19:18
    Martynka jak byś znalazła zdjęcia, to bym pokazała mamie.
    Bo męskie to raczej nie dla niej... przymrużenie oka
    Gdzie mogę je kupic ?
    Cytuj
  • MartynKa79 31 lip 2015, 22:48
    Jasne, będę na dniach po urlopie w domu to machnę. Trafił mi się wyjazd spontanicznie. uśmiech
    Kupić można w zasadzie wszędzie - apteki, sklepy, drogerie, nawet hipermarket. uśmiech Bardzo dostępne są i niedrogie.
    Cytuj
  • shogue 2 sie 2015, 16:16
    Ja mogę pokazać tena lady ultra mini
    [img][/img]

    bo takie akurat mam domu, są cieniutkie jak najcieńsza wkładka i baaardzo, bardzo chłonne.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 12  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Mały problem:(