Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywka zamiast posiłku

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywka zamiast posiłku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • 17 mar 2013, 8:13
    Witam was, co myślicie o posiłku w formie odżywki węglowodanowo-białkowej. Czasami w pracy mam bardzo mało czasu na posiłek a muszę coś zjeść taką odżywkę wystarczy wypić. Co wy na to można tym zastąpić jeden posiłek w ciągu dnia ?
    Cytuj
  • ynieski 17 mar 2013, 13:17     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lis 2013, 18:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli to będziesz stosowała rozsądnie, a nie że będzie to zastępowało normalne jedzenie to osobiście nie widzę w tym problemu. Gorzej jakby to miał być zamiennik jakieś diety.



    Cytuj
  • faworytowy 18 mar 2013, 10:20
    Otóż to, nie można normalnego posiłku zastępować non stop odżywkami. Może i żołądek będzie "pełny", ale potem takie odżywianie odbije się na zdrowiu. Wolałbym już jakąś surówkę, sałatkę,bądź potrawkę przygotowaną poprzedniego dnia. Wieczorem zawsze znajdziemy chwilkę,aby sobie coś fajnego przygotować na następny dzień do pracy. uśmiech
    Cytuj
  • Ivette25 9 kwi 2013, 20:21
    Odchudzanie to sprawa na całe życia. Trzeba wprowadzić codzienny ruch i zdrową dietę. Ja przy odchudzaniu łykałam tylko Therm Line na szybsze efekty, ale po 3 miesiącach odstawiłam i zostały sama dieta i ćwiczenia. Bo przecież nie chcemy efektów jojo. Z czasem ćwiczenia stają się przyjemnością, a zdrowe jedzenie smakuje. Dlatego nie wierzę w zastępowanie posiłków czymkolwiek.
    Cytuj
  • zonja 10 kwi 2013, 9:49
    Ja po kuracji Therm line nie wróciłam do starych nawyków, owszem jadłam prawie wszystko ale z głową no i ruszam się dużo.
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:26
    język
    faworytowy napisał:Otóż to, nie można normalnego posiłku zastępować non stop odżywkami. Może i żołądek będzie "pełny", ale potem takie odżywianie odbije się na zdrowiu. Wolałbym już jakąś surówkę, sałatkę,bądź potrawkę przygotowaną poprzedniego dnia. Wieczorem zawsze znajdziemy chwilkę,aby sobie coś fajnego przygotować na następny dzień do pracy. uśmiech
    Dokładnie. Jeżeli nie masz pomysłu jak urozmaicić swoją dietę o zdrową żywność wystarczy przewertować portale medyczne, znajdziesz tam sporo ciekawych wskazówek.
    Cytuj
  • Glinka 9 gru 2014, 19:09
    Stosując preparat z zielonej kawy wcale nie trzeba się niczego wyrzekać. Można jeść wszystko normalnie, nie trzeba też się nadmiernie wysilać. To i tak przyniesie efekty.
    Cytuj
  • MartaRr 20 sie 2020, 17:27
    Ja jako takich odżywek nie pije, jedynie na co się skusze to wtedy kiedy mam spadek energii i brak apetytu to Fresubin Energy, mam wtedy pewność, że dostarczę do organizmu wszystkie potrzebne witaminy.
    Cytuj
  • Martyna29 28 sie 2020, 20:52
    A widziałam, że ten Fresubin w doz, zastanawiałam się własnie nad nim, dobry w smaku jest?
    Cytuj
  • jackowskyy 23 paź 2020, 0:09
    Kupiłem sobie shake fitMe czekoladowy i od paru dni piję zamiast kolacji, na pewno dużo mniej mnie ciągnie do podjadania, bo czuję się najedzony. Mam więcej energii, wiem, że można tymi shake'ami zastąpić 2 posiłki w ciągu dnia, są fajnie zbilansowane
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum