Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Opieka nad seniorem, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Opieka nad seniorem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • smajla 19 wrz 2020, 15:46
    Kupujecie swoim seniorom jakieś wzmacniające suplementy?? Mamie kupiłam estrovitę immuno, ona wiecznie łapie jakieś infekcje to licze, że to ją wzmocni i będzie się dobrze czuła
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:23
    Ja dziadkowi kupuje czasem Fresubin Protein Energy, żeby troszkę wspierać energię i witalność dziadka, poza tym bardzo mu smakuje.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 22 paź 2020, 18:50
    Tak, te nutridrinki są bardzo fajne, szczególnie, że starsze osoby nie zawsze są chętne na normalne posiłki.
    Cytuj
  • truska 27 paź 2020, 15:37
    Jeśli macie w rodzinie osoby 60+ to możecie im powiedzieć o akcji w dozie, na leki jest dla nich rabat 20% pod warunkiem że kupią je do 12:00 . Mojej mamie i teściowej ju powiedziałam, wiem, ze mama korzystała, to dla niej spora oszczędność
    Cytuj
  • Emmaska 31 paź 2020, 17:10
    Pewnie, że spora oszczędność, moja babcia na leki wydaje 1/3 emerytury co jest przerażające więc też jej powiedziałam o tej promocji.
    Cytuj
  • jarek7 17 lis 2020, 16:12
    Wasi rodzice też tak łatwo łapią infekcje? U mojej mamy z tym ciężko,kupilem jej estrovitę immuno, przypominam żeby codziennie pila po łyżeczce. Na razie sie jakoś trzyma, mam nadzieje, że ją to wzmocni, skład tego suplemntu jest super
    Cytuj
  • Zonka25 22 lis 2020, 11:36
    Pamiętajcie o tej promocji w doz, bo to duża zniżka szczególnie dla starszych osób.
    Cytuj
  • Brigget 23 lis 2020, 21:13
    Wspomniałam o tej promocji moim dziadkom, bardzo się ucieszyli bo wiadomo leki drogie i każda zniżka jest na plus.
    Cytuj
  • Zanita 25 lis 2020, 1:29
    To ta promocja dla seniorów w DOZie jest nadal aktualna? Super informacja, bo 20% to jest naprawdę dużo mając na uwadze to, jak duże leków kupują seniorzy.
    Cytuj
  • Tokjo 30 gru 2020, 17:40
    W doz kupuję często nutridrinki Fresubin, polecam też dla osób starszych jeśli mają problem z apetytem.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Nakładki na zęby