Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem moczenie się

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem moczenie się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 14  
  • karmelcia 30 kwi 2019, 13:46
    Może są tu jacyś rodzice którzy mieli problemu swoich dzieciaczków. Czy to normalne, że 6 latek się moczy w nocy??
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2019, 23:46
    hey u nas był ten probem i to ze starszym dzieckiem 11 lat. Więc i tak się zdarza. Zajrzyj na suchyporanek.pl i przestaniesz się bać uśmiech Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych rzeczy o tego typu problemie. Nam pomógł alarm wybudzeniowy. Powodzenia
    Cytuj
  • Ogryzka 1 maj 2019, 22:52
    Stronę Suchy Poranek też polecam, ale jednak warto się przejąc i zrobić wszystkie badania żeby sprawdzić czy samo moczenie nie jest spowodowane jakąś chorobą. Maluchy już w wieku 4 lat powinny czuć potrzebę nawet w nocy, ale każde dziecko rozwija się inaczej dlatego warto konsultować z lekarzem.
    Cytuj
  • Zanita 15 maj 2019, 21:41
    Słuchajcie, a ta aplikacja, która jest do pobrania na stronie, jak ma pomóc, w czym ma pomóc? Warto ją ściągnąć?
    Cytuj
  • karmelcia 16 maj 2019, 16:21
    zajrzałam na ten suchy poranek i nawet aplikację sobie ściągnęłam, oczywiście byłam u lekarza, dzięki poradom lepiej się do wizyty przygotowałam, bo robiłam obserwacje na podstawie arkuszy które znalazłam na stronie
    Cytuj
  • jarzebina 29 maj 2019, 19:45
    Słyszałam, ze do 5 roku życia to wciąż normalne, ale wiadomo, każdy przypadek jest inny i dla pewności warto się skonsultować z lekarzem. Moja córka miała nieco ponad 4 lata jak trafiłyśmy do nefrologa z częstomoczem i moczeniem nocnym. Już wtedy dostała leki i teraz problem mamy z głowy. Też prowadziłam dziennik mikcji i kalendarz moczenia z tej strony, bo pediatra nam polecił uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 30 maj 2019, 22:49
    Mój dzieciak ze stresu zaczął się moczyć, z czasem samo przeszło jak stres minął ale jak ja się wtedy bałam. Moczył się tylko w mocy, więc idealnie sprawdzały się podkłady higieniczne, kupowałam na DOZ bo zawsze były dostępne i w najlepszej cenie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło uśmiech
    Cytuj
  • Zanita 31 maj 2019, 2:20     (ostatnio zmieniony przez autora 31 maj 2019, 2:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Zdecydowanie wizyta u lekarza, w pierwszej kolejności pediatry na pewno nie zaszkodzi. Ale uważam, że niestety problem jest też bagatelizowany i wyciszany, ja np nie miałam pojęcia, że moczenie nocne można leczyć również farmakologicznie. Ściągnęłam też ze strony suchy poranek taki poradnik/pigułkę wiedzy, wiedziałyście, że również zaparcia mogą powodować tego typu problemy?
    Cytuj
  • Petrova 31 maj 2019, 15:49
    A do czego przydaje się taka aplikacja? Jestem zainteresowana, bo też mamy problem.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 maj 2019, 21:33
    Na pewno do prowadzenia dzienniczka mikcji. To wygodniejsze niż notowanie na kartkach czy w zeszycie. Do tego tel zazwyczaj masz przy sobie, więc łatwiej też jak się pójdzie do lekarza odpowiedzieć na wszystkie pytania pediatry. Aplikacja jest darmowa, pobierz i zobacz jak dużo można w niej zrobić.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 14  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: wzdęcia