Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Płacenie za dziecko na izbie wytrzeźwień, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Płacenie za dziecko na izbie wytrzeźwień

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Pigulara 17 lip 2011, 16:01
    A w ogóle wiecie o jakich kosztach mowa???
    Leczenie po zatruciu alkoholowym to wydatek nawet 10 000 zł.!!!
    Przecież komuś trzeba zabrać na leki na leczenie innych chorób, aby leczyć pijaka.
    Szpital nie może odmówić przyjęcia nikogo, a pieniądze wykłada z własnej kiesy i później nie dostaje
    zwrotu z NFZ.
    Cytuj
  • BigMom 17 lip 2011, 18:31
    Ja tam nie piję może od czasu do czasu. Jestem za aby alkoholicy płacili za leczenie, a jak ich nie stać to wysłać ich do przymusowych robót. Nie będą mieli czasu na picie i myślenie jakby tu kasę zdobyć na flaszkę.
    Cytuj
  • Sklepowa 17 lip 2011, 18:56
    Idą tym myśleniem, za raka płuc też powinni chorzy płacić sami, nikt ich nie zmuszał do palenia.
    Przeziębiłeś się to płać za wizytę, mogłeś się przecież lepiej ubrać.
    Takie coś do niczego nie prowadzi.
    Cytuj
  • ekonomista 17 lip 2011, 20:14
    Zawsze stałem na stanowisku, że jak z własnej winy coś robisz to płać z własnej kieszeni. Inaczej to nieuczciwe w stosunku do innych podatników i chorych ludzi, który odbiera się pomoc bo jakaś menda lubi sobie strzelić z gwinta.
    Cytuj
  • konto_usuniete_68284 2 sie 2011, 16:30
    Moim zdaniem to dobry kierunek. Niech każdy płaci za swoje leczenie, nie będzie potrzebny NFZ i zniknie składka zdrowotna z ZUS. Jako przedsiębiorca płacę prawie 1000zł ZUSu miesięcznie, zastanawiam się tylko co i kiedy ja będę z tego miał. a teraz - wasze zdrowie język
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum