Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Popękane pięty, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Popękane pięty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bonobo 2 lis 2017, 8:50
    Mam do Was pytanko. Taki zabiag tymi skarpetkami co ile można go robić? I gdzie można je kupić?
    Cytuj
  • MartynKa79 6 lis 2017, 21:00
    Kupowałam na necie, a powtarzasz zależnie od potrzeb. Raz na 5-6 tygodni wystarcza. uśmiech
    Cytuj
  • martak9 18 lis 2017, 9:34
    Te skarpetki złuszczające nazywają się Epilfeet i ja kupuję je w Sephorze albo Douglasie. Używam ich raz w miesiącu dla utrzymania najlepszego efektu.
    Cytuj
  • jarzebina 20 lis 2017, 12:11
    ja kupuję często w necie na byolie.com zestaw dla dwojga, jak mąż nie chce to obie pary mam dla siebie, tylko te męskie mocniej zaklejam, bo są większe przymrużenie oka
    Cytuj
  • czarnaJagoda 22 lis 2017, 22:13
    Robię co kilka tygodni, teraz podobnie jak dziewczyny co 5-6, latem może częściej. Zależy od tego w jakim stanie jest skóra na moich stopach. Co ile można, dokładnie nie wiem, czy jest jakieś ograniczenie, na opakowaniu zalecają raz w miesiącu dla najlepszych rezultatów. Ja bym nie ryzykowała częściej, bo jednak schodzi cała skóra ze stóp. przymrużenie oka
    Cytuj
  • qarena 13 lut 2018, 9:11
    Skarpetki złuszczające - stosuję raz na pół roku i pięty i stopy mam super gładkieuśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 18 lut 2018, 19:36
    Nie lubię takich skarpetek. Wole tradycyjne sposoby i po prostu nawilżam smarując stopy systematycznie maścią Hudsalva. Moja mama miała duże problemy ze skórą stóp i też poradziła sobie z nimi właśnie tą maścia. Od siebie moge polecić zarówno na problemy z popękanymi piętami jak i suchą skórą stóp.
    Cytuj
  • jarzebina 19 lut 2018, 19:57
    Ja łączę jedno i drugie, złuszczanie co kilka tygodni, a tak na co dzień to ta maść. A już zdecydowanie zimą nie wyobrażam sobie nic innego do mojej suchej skóry. Nie wiem czy słyszeliście, ale zimą nie powinno się używać takich typowych nawilżających kosmetyków, bo przez wodę w składzie mogą dawać wręcz odwrotny skutek. Lepiej takie natłuszczające kremy i maści stosować.
    Cytuj
  • Ogryzka 27 lut 2018, 8:08
    jarzebina napisał:Ja łączę jedno i drugie, złuszczanie co kilka tygodni, a tak na co dzień to ta maść. A już zdecydowanie zimą nie wyobrażam sobie nic innego do mojej suchej skóry. Nie wiem czy słyszeliście, ale zimą nie powinno się używać takich typowych nawilżających kosmetyków, bo przez wodę w składzie mogą dawać wręcz odwrotny skutek. Lepiej takie natłuszczające kremy i maści stosować.
    Ta maść tzn też używam HudSalva?
    Cytuj
  • jarzebina 27 lut 2018, 9:37
    Tak, dokładnie tak uśmiech Co więcej nie stosuję jej tylko na stopy, ale też na dłonie, a nawet na twarz i suche spierzchnięte usta. Mój zimowy niezbędnik przymrużenie oka
    Ehh... nie umiem tu zdjęcia wrzucić przymrużenie oka więc może tak, zobacz sobie komentarze i niektóre zastosowania o których laski na fb piszą: https://www.facebook.com/swederm/photos/a.130409817000179.14273.123293644378463/1948808081827001/?type=3&theater
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum