Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Popękane pięty, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Popękane pięty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilka32 29 lip 2019, 19:53
    A próbowałyście skarpetek nawilżających Sholl z olejkiem kokosowym? W końcu jest produkt, który nie jest tłustym kremem a potrafi nawilżyć uśmiech ja się z nimi zaprzyjaźniłam
    Cytuj
  • Luiziana 30 paź 2019, 13:10
    ja moczę stopy w ziołach, żarzywam witaminy no i krem z mocznikiem. Wszystko za jednym zamachem zamawiam na Doz a potem już tylko domoe spa
    Cytuj
  • marg_1 25 lis 2019, 12:04
    Jest taki krem Scholl, ten był niezły
    Cytuj
  • zonja 29 lis 2019, 10:29
    Kiedyś skarpet używałam a teraz słyszałam o zabiegu calluspeeling firmy Mavex? Robiłyście może już?
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 13:21
    Luiziana napisał:ja moczę stopy w ziołach, żarzywam witaminy no i krem z mocznikiem. Wszystko za jednym zamachem zamawiam na Doz a potem już tylko domoe spa
    A w jakich ziołach? Ja kupuję od nich zawsze koper włoski, melise, więc co jeszcze powinnam?język
    Cytuj
  • janna 29 sty 2020, 20:46
    Robiłam ten zabieg calluspeeling mavex i jesst super, już nie ma twardych pięt, stópki mam gładkie i miękkie jak nigdy.
    Cytuj
  • karmelcia 10 cze 2020, 22:45
    Kupiłam sobie krem kneipp nagietkowy do zrogowaciałego naskórka, rewelacja uśmiech szybki efekt daje, skóra robi się szybko miękka i przyjemna w dotyku, trzeba się szykować na lato uśmiech
    Cytuj
  • patrysiak 16 sie 2020, 20:34
    Spróbuj sobie ten preparat na popekane pięty z Bielendy z tej serii Minty Fresh Foot Care, super pomaga
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum