Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prezent dla dziewczy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla dziewczy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • IKZE 22 lis 2015, 21:58
    Jak wiadomo zbliżają się Święta a dodatkowo kilka dni wcześniej moja dziewczyna ma urodziny, tym samych chciałbym zrobić jej jakiś prezent, z którego raz że będzie zadowolona a dwa zaskoczona... i co do tego ostatniego punktu moja prośba o Waszą pomoc. mam już pomysł - chcę jej kupić któreś z tych butów https://www.eobuwie.com.pl/gabor.html chcę żeby były to takie buty, które obecnie są na topie. ja niestety nie mam zbyt duzej wiedzy na ten temat - nie śledzę tych trendów, moja dziewczyna o tym wie, dlatego sądzę, że byłaby bardzo zaskoczona, gdyby dostała coś co jest aktualnie bardzo modne. Zależy mi na tym, bo naprawdę chciałbym zrobić jej niespodziankę, dlatego prośba o Waszą pomoc! uśmiech
    Cytuj
  • nocontr 25 lis 2015, 19:26
    Może jakaś różowa droga szminka? Dziewczyny teraz często ich używają
    Cytuj
  • Gaflyca 26 lis 2015, 22:58     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lis 2015, 23:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Kup jej kosmetyki. Jeżeli się na tym nie znasz, a chcesz, żeby kobieta doceniła gust, to poszukaj czegoś na stronie Amway. Wiem, że jako facet możesz nie ufać opiniom w sieci, więc możesz dowiedzieć się co nieco o tej marce na podstawie tego raportu http://www.wprost.pl/ar/524055/Amway-Citi-Handlowy-IKEA-pomyslowe-dzialania-CSR-w-sluzbie-spoleczenstwu Firma ta często bierze udział w takich projektach, angażuje się społecznie, więc moim zdaniem świadczy to o jej solidności. A kosmetyki mają naprawdę super.
    Cytuj
  • sylwusia163 27 lis 2015, 20:44
    Kosmetyki to trochę ryzykowna rzecz, bo może mieć uczulenie. Może coś do włosów? Ja ostatnio siostrze kupiłam super prostownicę do włosów z Babylissa. Prostuje na sucho i mokro i prostuje z para i dlatego włosy się nie elektryzują. Napewno ucieszy się z takiego prezentu.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 gru 2015, 0:39
    Mnie mąż kupił coś lepszego! Znacie Volum'24? Ten wolumizer z Rowenty, który unosi włosy i dodaje im objętości? Dostałam go w prezencie urodzinowym i jestem naprawdę zadowolona. uśmiech

    Cytuj
  • 1 gru 2015, 8:50
    Zalezy jak dobrze znasz jej gust, bo jeśli jesteś pewny, że wiesz czego używa to kosmetyki mogą być. Może być też jakiś gadżet do domu (jeśli lubi takie rzeczy), albo bilet na koncert jej ulubionego zespołu/wokalisty. Możliwości jest wiele, ale wszystko zależy od tego, co ona lubi uśmiech
    Cytuj
  • kasiuniaa 3 gru 2015, 11:52
    Najbezpieczniej chyba będzie kupić coś z biżuterii...może sprawdź tę kolekcję - [url=http://scjewellery.com.au/inspirations/]handmade jewellery online[/url]? może bransoletkę albo naszyjnik?
    Cytuj
  • UllKa 14 gru 2015, 14:06
    Może perfumy?
    Cytuj
  • sylwusia163 15 gru 2015, 21:21
    Ja bym optowała za czymś do włosów. Może suszarka. to zawsze sie przydaje. Babyliss też ma spory wybór a dodatkowo wiesz, ze jest dobrej jakości bo to sprawdzona firma.
    Cytuj
  • kifonda 16 gru 2015, 1:25     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2015, 15:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Kosmetyki. Każda kobieta to lubi. Nawet podam Ci namiar - ekobieca.pl
    Ja i wszystko moje koleżanki tam kupujemy, płacimy niewiele, a mamy najlepsze, markowe kosmetyki.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum