Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Rwa kulszowa, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rwa kulszowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zoe87 21 paź 2010, 12:17
    O, to ciekawe... Na pewno ta metoda jest tańsza niż glukozamina w tabletkachuśmiech Powiem mamie. A czy może być galaretka owocowa?
    Cytuj
  • Filiposlaw 21 paź 2010, 13:54
    Ja też polecam spozywanie zelatyny, można zwykła rozpuszczać w wodzie z sokiem, można i wszystkie galaretki miesne, owocowe itpuśmiech Warto próbować innych metod niż srodki przeciwbólowe, bo te strasznie rozwalają żołądek i wątrobę. Ja dużo uprawiałem sportu i mialem bóle mięsni i ścięgien z przeciążenia. Ale udało mi sie zregenerowac w dużym stopniuuśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 21 paź 2010, 15:01
    Moja mama zmaga się z ta chorobą, lekarze ja zbywają, jakby przyszła z katarem, a ona naprawdę cierpi! Nieraz nie może o własnych siłach dojść te parę metrów do łazienki, czasem chwyci ja taki ból, że leży w łóżku. Dlatego szukam też jakichś metod innych niż te wszystkie zastrzyki i tabletki, od których już ja brzuch boli tyle się tego nałykała...
    Cytuj
  • Barbra67 21 paź 2010, 17:46
    Ja polecam znalezienie kręgarza chiropaktyka, tylko najlepiej sprawdzonego, bo kontakt z konowałem może się skończyć wózkiem inwalidzkim:/
    Cytuj
  • marsjanin 21 paź 2010, 18:45
    Tylko gdzie takiego znaleźć? możesz kogoś polecić? Albo po czym poznać, że jest dobrym fachowcem?
    Cytuj
  • Barbra67 21 paź 2010, 22:13
    Nie mam niestety kontaktu z takim fachowcem. Ale dobry kręgarz nie przyjmuje nowego pacjent bez aktualnego zdjęcia RTG, warto też złapać kontakt z jego pacjentami... Profesjonalny, doświadczony kręgarz może w trakcie kilku wizyt usunąc pzyczyne dolegliwości! Tylko że niektórzy mają tendencje do wypadajacego dysku i moze być konieczne ponowne leczenie. Ale można sobie też pomagać masażem bolących miejsc, w sklepach zielarskich są specjalne balsamy np Balsam kręgowy o. Grzegorza.
    Cytuj
  • latynowska8 22 paź 2010, 1:08
    Wręcz w niektórych przypadkach może pomóc tylko nastawianie kręgów, jak nie pomaga gimnastyka, rehabilitacja i leki. W końcu ile mozna brać środków przeciwbólowych?
    Cytuj
  • Bancroft 22 paź 2010, 6:30
    Dokładnie, ale jesli sie ma tendencję do wypadania dysków to trzeba wyrobić sobie pewne nawyki, np nie podnosić przedmiotó z ziemi zgiętym w pół tylko na ugiętych kolanach, nie nosić zbyt dużych ciężarów, odpoczywać z uniesionymi i zgiętymi nogami itp... Nie można sie leczyć i z drugiej strony sobie szkodzić.
    Cytuj
  • Aubiergine 22 paź 2010, 7:57
    Dokładnie. Moja mama tak własnie załatwiła się ostatnio, podnosząc mojego bratanka (swojego wnuka) 13kg poczuła tak ostry ból, że wylądowala w łóżku na kilka dni. I znów zastrzyki...
    Cytuj
  • marsjanin 22 paź 2010, 10:05
    Człowiek dopóki mu nic nie dolega to się czuje niezniszczalny...przymrużenie oka I nie szanuje swojego zdrowia.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum