Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Rwa kulszowa, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Rwa kulszowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • konto_usuniete_134979 25 paź 2010, 16:27
    w wieku 24 lat tez mnie to dopadło...
    czy ktos z Was przechodził rehabilitacje? Jak to wygladalo?
    Cytuj
  • Stinaa 25 paź 2010, 20:04
    Mój tato korzystał z masaży i miał taka gimnastykę rehabilitacyjną na kręgosłup. Miał też naswietlania taką specjalną lampą i chyba to jakis efekt przynosiło, bo chciał taka lampe kupic sobie do domuuśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 25 paź 2010, 20:53
    Stinaa napisał:Mój tato korzystał z masaży i miał taka gimnastykę rehabilitacyjną na kręgosłup. Miał też naswietlania taką specjalną lampą i chyba to jakis efekt przynosiło, bo chciał taka lampe kupic sobie do domuuśmiech
    a czy ta lampa to był może Bioptron?
    Cytuj
  • marsjanin 26 paź 2010, 0:46
    Tutaj jest link do fajnej strony, jak dbać o kręgosłup
    http://www.dbamokregoslup.pl/cwiczenia-na-kregoslup,6.html tam są propozycje ćwiczeń.
    Cytuj
  • Foret 28 paź 2010, 19:21
    marsjanin napisał:Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie rwę kulszową. OBecnie jestem w trakcie rehabilitacji, masaże i ćwiczenia. Niestety nie przynosi to sporych efektów, tzn ból jest troche mniejszy i przesunął sie na podudzie, ale wciąż mam mrowienie i drętwienie nogi, boję się paraliżu. Może ktoś z forumowiczów zmagal się z tym problemem, może cos poradzić, bo mnie ta sytuacja trochę przeraża...
    Radzę nie bagatelizować tej sprawy i udać się do terapeuty zajmującego się diagnozowaniem i terapią bólów kręgosłupa met. McKenziego. więcej na: mckenzie.pl
    Tam też znajduje się lista terapeutów certyfikowanych.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Marta30S 7 lis 2012, 14:25
    A z rwą kulszową to nie powinno się najpierw do lekarza ortopedy iść czy coś?
    Bo tak od razu to chyba nie ma co samemu decydować o konkretnej metodzie rehabilitacji czy leczenia bólu. Ja nie jestem pewna czy to na pewno od bólu rwy kulszowej jest ortopeda, ale podaję namiar na ranking ortopedów - może się przyda.
    Nie leczmy się sami... zwłaszcza jak boli
    Cytuj
  • tadeusz85 7 lis 2012, 15:41
    Moim zdaniem powinnaś skonsultowac sie z lekarzem - tutaj byla moja znajoma - poleca wiec ja tez polecam wielki uśmiech
    Cytuj
  • Sylwiax 12 lis 2012, 12:19
    Ciężka sprawa, koniecznie sprawdź czy zadziała na Ciebie Bocheńska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa, stosuje się to w leczeniu:
    schorzeń reumatycznych, zapalenia stawów, zapalenie stawów kręgosłupa, w chorobach zwyrodnieniowe kręgosłupa i innych. Mi pomogło!
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum