Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Stosujecie suplementy?, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stosujecie suplementy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Uncia 31 lip 2020, 20:54
    Kupowałam kiedyś dla dziadka tą wersje dla cukrzyków, ma niski indeks glikemiczny więc jest to fajne uzupełnienie diety to witaminy itd.
    Cytuj
  • Martyna29 28 sie 2020, 20:54
    A wiecie czy jest jakaś wersja dla osób z problemami z wątrobą? Mój dziadek ma takowe, czasem jedzenie w ogóle nie przechodzi.
    Cytuj
  • miniata 6 wrz 2020, 19:15
    zawsze mam w apteczce synbiotyk multilac, kapsułki zawierają 9 szczepów bakterii, mają prebiotyk w składzie i wystarczy tylko jedna kapsułka dziennie. Plus też dla mnie taki, że jestem uczulona na laktozę a multilac jest odpowiedni dla osób uczulonych na laktozę.
    Cytuj
  • kava 11 wrz 2020, 12:45
    zgadzam się, że bardzo ważny jest skład suplementu, dlatego jak znalazłam fajny produkt z kwasami omega estrovitę immuno to od razu sbie zamówiłam, nie zawiera konserwantów, barwników ani przeciwutleniaczy
    Cytuj
  • izapixi 15 wrz 2020, 22:17
    ostatnio to zaczęłam brać oeparol z olejem z wiesiołka, muszę popracować nad wyglądem mojej skóry, robi się chłodniej i zawsze wtedy moja skóra robi się sucha, łatwo ię podrażnia, koleżanka mi poleciła ten suplement i mówiła ze jej bardzo pomógł na podobne problemy
    Cytuj
  • Tokjo 24 wrz 2020, 20:42
    Też stosujemy Multilac szczególnie w trakcie i po antybiotykoterapii
    Cytuj
  • Ogryzka 29 wrz 2020, 6:33
    Też stosujemy Multilac. Jak dla mnie najlepszy synbiotyk. Podaję dzieciakom okresowo jak przychodzi czas szkoły, żeby wspierać ich florę jelitową. 
    Cytuj
  • Enterka 1 paź 2020, 18:36
    Multilac wygrywa na pewno tym, że zawiera aż 9 szczepów bakterii.
    Cytuj
  • Karii 1 paź 2020, 18:49
    Ja również kupuję Multilac, jest bezpieczny dla osób uczulonych na laktozę czy kazeinę - nie zawiera laktozy, kazeiny ani konserwantów.
    Cytuj
  • Meggi85 5 paź 2020, 20:36
    Ten okres jesienno zimowy jest ciężki dla rodziców. Też bierzemy Multilac. Starszy ma w kapsułkach, a młodszy dostaje w kropelkach w wersji Baby. Plus, że nie trzeba go trzymać w lodówce.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum