Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Stosujecie suplementy?, strona 14

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stosujecie suplementy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marta8001 4 wrz 2021, 14:09
    A jaki rodzaj Fresubin kupujesz? w każdej aptece doz dostanę?
    Cytuj
  • Uncia 1 lis 2021, 10:10
    Tak, myślę, że w każdym, Panie w doz też bez problemu pomogą dobrać odpowiedni rodzaj do potrzeb.
    Cytuj
  • artie 19 lis 2021, 1:45
    Ja kupuję dla babci, która choruje na cukrzycę Diben, świetnie się sprawdza nie tylko wtedy, kiedy babcia nie ma apetytu, ale też wtedy, kiedy ma ochotę na coś słodkiego.
    Cytuj
  • Marta8001 1 gru 2021, 23:52
    Właśnie też się zastanawiałam nad takim rodzajem fresubin dla cukrzyka, więc zapytam w doz jak będę.
    Cytuj
  • Wioleska 28 gru 2021, 17:40
    Mój dziadek stosuje Diben, super wzmocnienie dla cukrzyka, właśnie w doz nam Pani poleciła, urozmaicenie diety i smak ok, dziadek sobie chwali.
    Cytuj
  • pajkama 26 sty 2022, 18:19
    regularnie piję olej estrovita immuno, dobrze działa na układ immunologiczny, odkąd dodałam go do diety nie łapię tak często infekcji i czuję się dobrze
    Cytuj
  • jankowa 13 lut 2022, 11:09
    W okresie zimowym stosuje Multilac, który regeneruje mój mikrobiom, wystarczy jedna kapsułka dziennie, nie trzeba przechowywać go w lodówce.
    Cytuj
  • nowa_kamila 29 sty 2024, 9:54
    Ogromny asortyment wysokiej jakości tabletek na potencję znajdziecie w https://pewnylek.pl/ Wizyta tam pozwoli Ci znaleźć odpowiedni preparat dla Ciebie i uniknąć niepotrzebnych spojrzeń jak podczas standardowej wizyty w aptece. Znajdziesz tam wyłącznie sprawdzone i bezpieczne środki na erekcje od uznanych producentów skierowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Polecam szczerze to miejsce.
    Cytuj
  • Aniczka88 31 sty 2024, 20:48
    W dozie jest bardzo duży wybór dobrych suplementów i to w bardzo fajnych cenach, warto do nich zajrzeć stacjonarnie.
    Cytuj
  • Marynka 25 lut 2024, 16:05
    NutridrInki w DOZie też kupicie w dobrych cenach, wybór też bardzo duży.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum