Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Stres, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stres

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Daria05 14 cze 2018, 18:48
    Stresu raczej nie unikniesz. Zawsze coś się przytrafi. engee, choć u ciebie problemem jest chyba głównie zasypianie znam to? Stosujesz na to coś konkretnego?
    Cytuj
  • karmelcia 11 lip 2018, 14:20
    na problemy z zasypianiem u mnie bardzo pomógł nervomix sen, łatwiej zasypiałam, w nocy spałam spokojniej mam lekki sen i łatwo się z niego wybudzam szczególnie jak coś stesujacego mnie czeka, a po nervomixie spię bez budzenia się co pól godziny
    Cytuj
  • Lidka1 10 paź 2018, 13:35
    Na stronie apteki internetowej wapteka wyczytałam jakiś czas temu dużo dobrego o Biovitalu, zamówiłam od razu mamie i sobie. Właśnie, że na stres, że napięcie nerwowe obniża, serducho wzmacnia. Tym bardziej teraz na ten jesienny okres na wzmocnienie to też ma dobry wpływ. Ja akurat ze snemnie mam problemów, ale moja mama zauważyła że łatwiej jej się zasypia, bardziej wypoczęta rano wstaje.
    Cytuj
  • maryla334 13 gru 2018, 19:06
    ja chyba sobie jakiś nervomix muszę kupić, im bliżej swiąt tym bardziej jestem w stresie, na koncie pustki, dziecko co chwilę pyta co mikołaj przyniesie, nie lubię tych wszystkich wydatków i presji żeby było na bogato.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:38
    Moja siostra przy dużym stresie straciła całkowicie apetyt, waga poszła w dół strasznie szybko, aż kupiliśmy Fresubin to od razu miała więcej siły do działania, do tego psycholog i obeszło się bez leków.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 31 sty 2020, 16:45
    Fresubin faktycznie jest dobry jak się nie ma "siły do życia" sama czasem sobie taki kupię jak się źle czuję.
    Cytuj
  • jarzebina 1 lut 2020, 18:47
    Ja znam np. fresubin protein, dobry sposób na podbicie białka w diecie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 18:35
    Fresubin protein masz po nim więcej siły i energii do działania?
    Cytuj
  • kava 12 mar 2020, 22:38
    Dziewczyny gdzie te drinki kupujecie? Chciałabym coś takiego mamie kupić, dużo chorowała i widać że osłabiona i ciągle zmęczona .Jaki smak na początek?
    Cytuj
  • Uncia 16 mar 2020, 19:26
    Ja Fresubin kupiłam w doz, możesz też zamówić od nich online.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Prostownica
Następna: Badanie KTG