Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zapalenie pęcherza, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zapalenie pęcherza

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aleksis 19 lut 2018, 22:00
    nie cierpię nasiadówek jak mnie złapało zapalenie pęcherza i je miałam robić to myslałam że się załamię, zresztą nie widziałam też zbytnio zeby były aż tak skuteczne, a ile przy tym zabawy, wolę urofuraginum max sobie kupić bez recepty, działa raz dwa
    Cytuj
  • TamarkaP 22 lut 2018, 11:52
    dwa razy to jest pikuś .. na prawdę. miałam pierwszy raz dwa lata temu . dwa antybiotyki , potem spokój .W zeszlym rku latem za kazdym razem co mnie chciało brać to ratował mnie furaginumi był spokój .Ale teraz ? dwa tygodnie temu dostałam takiego atak ,że był krwiomocz bardzo intensywny , razem ze skrzepami krwi . Dostałam antybiotyk cipronex * 2 opakowania , plus cyclonamine na zatrzymanie krwawienia i dalej brać furaginum.za tydzień badanie na posiew oczu i zobaczymy co będzie :/
    Cytuj
  • izapixi 17 maj 2018, 12:53
    i jak wylecyzłaś się z tego? Zamiast furagium lepiej brać urofuraginum max, mniej tabletek a też jest bardzo skuteczne, mi po tygodniu takiej kuracji zawsze przechodzi i możesz bez recepty sobie kupić jakby coś się dzialo
    Cytuj
  • UllKa 31 maj 2018, 14:01
    Stany zapalne i dolegliwości bólowe dobrze łagodzi olejek konopny. Na cbddirect.pl można go kupić w dobrej cenie.
    Cytuj
  • karmelcia 8 paź 2018, 19:59
    Przy stanach zapalnych to trzeba brać leki a nie bawić się w jakieś ziołka i olejki, bo nieleczone mogą przerodzić się w coś powazniejszego i wtedy trzeba bedzie antybiotyki brać a lepiej tego unikać
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 23:01
    Dokładnie dobry lekarz i nic więcej w razie w mogę polecić chłonne wkładki z Teny, sama przetestowałam i wiem, że dają radę.
    Cytuj
  • Lilka32 28 wrz 2019, 21:35
    Tak te z teny są naprawdę dobre, ale jak nie jesteśmy pewne czy będą dla nas odpowiednie zawsze możemy poprosić Panią w doz o próbkę i przetestować zanim kupimy.
    Cytuj
  • Luiziana 29 wrz 2019, 9:47
    Również moge z autopsji powiedzieć ze Tena są na prawde dobre, dyskretne i dobrze chłonne. Nie ma strachu ze zdarzy się niechciany wypadek
    Cytuj
  • favcia 3 lis 2019, 23:26
    A stosowałaś ją tak profilaktycznie czy jak zachorowałaś?? Jakieś inne ziólka polecasz?
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 18:17
    Takie wkładki to lepiej mieć zapobiegawczo to prawda, cienkie ale chłonne więc jest komfortowo.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Ładna opalenizna
Następna: alergia