Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sylwusia163 29 mar 2016, 21:57
    Nie próbowałam ale jak boli i piecze to wole wziąść cos sprawdzonego. więc u mnie urofuraginum zostaje.
    Cytuj
  • jarzebina 30 mar 2016, 10:57
    Oczywiście pomocniczo sok z cytryny i woda jak najbardziej, ale infekcji nam to nie wyleczy. Ja nadal polecam urofuraginum i do tego soki owocowe, z dużą ilością witaminy C i minimum 2 litry płynów dziennie.
    Cytuj
  • veganka 6 kwi 2016, 16:23
    Ja uważam, że jak ma się poważne problemy z pęcherzem to warto stosować odpowiednia profilaktykę, ja np. od czasu do czasu robię sobie nasiadówki z do wody dodaję zioła, to przekazała mi mama, pije dużo wody i jem żurawinę, dobrze wpływa na drogi moczowe bo ma dużo witaminy C. uważam że odpowiednia profilaktyka jest ważna bo zapalenie pęcherza lubi powracać. często kobiety nawet nie wiedzą że nawracające zapalenia biorą się stąd że partnerzy zarażają się nawzajem, wtedy to warto iść do lekarza i zrobić szersze badania, zarówno kobieta jak i mężczyzna. A co do urofuraginum to mnie też już kilkakrotnie ratowała z opałów, a tak naprawdę byłam zaskoczone ze i moja mam ją łykała więc jest powszechnie znanym lekarstwem J
    Cytuj
  • sylwusia163 17 kwi 2016, 20:12
    Cytryna i zurawina jest dobra na profilaktykę ale zapalenia bakteryjnego nie wyleczą. Dlatego urafuraginum jest konieczne, bo inaczej nic nie zdziałamy.

    Cytuj
  • veganka 27 kwi 2016, 20:55
    urofuraginum rzeczywiście bardzo szybko pomoże, poza tym jest bez recepty więc łatwo ją dostać w aptece, ale warto moim zdaniem na codzień jeść dużo warzyw i owoców z witaminą C bo na pewno dobrze to zrobi naszemu układowi moczowemu.
    Cytuj
  • Daria05 29 kwi 2016, 14:19
    sylwusia163, polecam je jednak zażywac. U mnie żurawina to profilaktyka, a cytryna nieco przyspiesza działanie urofuraginy - patent cioci.
    Cytuj
  • veganka 29 kwi 2016, 22:16
    masz mądrą ciocię, wie co najlepiej zwalczy infekcje, ale to fakt urofuraginum rzeczywiście szybko przynosi ulgę i jest już dobrze znana wśród kobiet, wszystkie moje koleżaki chociaż raz w życiu miały do czynienia z tym lekiem.
    Cytuj
  • jarzebina 29 kwi 2016, 23:39
    znany i to od pokoleń przymrużenie oka moja mama i babcia tez się nim leczyły z tego, co pamiętam.
    Cytuj
  • veganka 13 maj 2016, 10:39
    no tak w sumie masz rację urofuraginum jest znan od lat, skoro się sprawdza to nic dziwnego, że nadal jest obecna na rynku.
    Cytuj
  • jarzebina 30 maj 2016, 12:13
    dokładnie... poza tym jest bezpieczna w ciaży, chyba tylko w pierwszym trymestrze nie można jej przyjmować. Ja miałam infekcje w połowie ciąży i lekarz mi ją polecił.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum