Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Wioleska 15 gru 2021, 22:18
    Zgadza się, a w DOZ nadal można dostać te darmowe próbki więc warto z tego korzystać póki jest taka możliwość.
    Cytuj
  • Moniszka 29 sty 2022, 20:53
    Można, ja dostałam teraz w piątek takie próbki od Pani w doz bo nie mogłam się zdecydować jaki rozmiar wkładek wybrać, teraz już wiem, wiec wrócę i kupię całe opakowanie.
    Cytuj
  • jankowa 28 lut 2022, 22:17
    A wiecie jak to jest z refundacją takich środków higienicznych? Kiedyś czytałam na stronie doz, że jest taka możliwość.
    Cytuj
  • Marta8001 26 kwi 2022, 23:05
    Tak, refundacja jest możliwa, trzeba też lekarza dopytać czy się należy, ale w doz faktycznie realizują takie zlecenia.
    Cytuj
  • Uncia 30 cze 2022, 21:05
    Też brałam ostatnio te darmowe próbki w doz, super opcja bo można przetestować, a nie trzeba kupować od razu całego opakowania.
    Cytuj
  • DianaM 31 paź 2022, 22:22
    Fajna opcja z tymi darmowymi próbkami w doz, można sprawdzić co nam pasuje, też dopiero po sprawdzeniu zdecydowałam się na zakup.
    Cytuj
  • jankowa 30 lis 2022, 21:32
    Pewnie, że tak, też korzystaliśmy z tej opcji, dopiero po sprawdzeniu kupiliśmy w doz całe opakowanie.
    Cytuj
  • Marynka 30 gru 2022, 19:13
    Te próbki to świetna opcja, nie trzeba kupować w ciemno, sama wiem już czego potrzebuje, mogę w DOZ kupić pełne opakowanie.
    Cytuj
  • Aniczka88 31 sty 2023, 21:17
    A ta promocja na darmowe próbki nadal obowiązuje? Chętnie bym wzięła dla babci na spróbowanie.
    Cytuj
  • jankowa 31 sty 2023, 21:44
    Tak, obowiązuje, zapytaj o te próbki w swoim DOZie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum