Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zapalenie zatok, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zapalenie zatok

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tokjo 22 lis 2020, 12:21
    Mnie się fajnie sprawdza Marimer spray izotoniczny, pomaga oczyścić nos ale też nawilża śluzówkę.
    Cytuj
  • Emmaska 29 lis 2020, 16:36
    A czy u dzieci można też stosować Marimer?
    Cytuj
  • jarzebina 29 lis 2020, 23:15
    Oczywiście, i to juz od 1 dnia życia. Ma nawt specjalny aplikator z kołnierzem, żeby za głeboko nie włożyć przypadkiem i nie zrobić dziecku krzywdy
    Cytuj
  • Kanita 31 gru 2020, 2:01
    A czy Marimer sprawdzi się do nebulizacji? U nas to obowiązek.
    Cytuj
  • Marcela90 17 sty 2021, 11:46
    Też jestem ciekawa tego spray Marimer, nie próbowałam u swojego malucha, czy ona ma dobry skład?
    Cytuj
  • Olivka89 30 sty 2021, 11:39
    Marimer zawiera sterylny izotoniczny, 100% roztwór naturalnej wody morskiej więc jest bezpieczny dla dzieci od 1 dnia życia.
    Cytuj
  • artie 27 lut 2021, 21:32
    Najlepszy produkt dla takich maluszków. Po pierwsze naturalny, po drugie, Marimer Baby, ma taki specjalny aplikator dostosowany do noska malutkich dzieci.
    Cytuj
  • jarzebina 28 lut 2021, 0:57
    Kanita napisał:A czy Marimer sprawdzi się do nebulizacji? U nas to obowiązek.
    jak najbardziej, mają specjalny produkt do nebulizacji, marimer inhalation
    Cytuj
  • Martyna29 30 cze 2021, 20:42
    A u dorosłych też działa? Szukam czegoś dobrego co nie będzie wysuszał śluzówki, niestety alergia atakuje.
    Cytuj
  • artie 30 cze 2021, 22:07
    Pewnie, że tak. Marimer to naturalna woda morska - działa u wszystkich przymrużenie oka W tej wersji dla dzieciaczków jest po prostu specjalny aplikator, który ułatwia podanie preparatu maluszkowi.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum