Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Żele intymne, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Żele intymne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • rudapaskuda 8 paź 2012, 15:16
    Oliwka może uczulać paradoksalnie. Jeśli chodzi o żel intymny to te na bazie wody wysychają lub zaczynają się kleić, lepiej zainwestować w taki na bazie silikonu jak unimil infinity.
    Cytuj
  • aga2244 30 lis 2012, 19:04
    Ja polecam ten żel libidizer świetnie nawilża i pielęgnuje części intymne.
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:33
    ja używam żelu z ziaji do higieny intymnej jest dobry i duża butelka starcza na długo, poza tym cena jest ok
    Cytuj
  • konto_usuniete_184885 5 sty 2013, 23:41
    Polecam IntiMoments - to nawilżający krem do higieny intymnej dla kobiet na bazie składników pochodzenia naturalnego. Utrzymując prawidłowe środowisko okolic intymnych, przyczynia się do zharmonizowanego, pełnego radości życia seksualnego.
    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 8:14
    ja tam często profilaktycznie stosuję laktacyd
    Cytuj
  • Marczika 7 cze 2013, 18:21
    Różne już stosowałam i większość jak dla mnie jest taka sama. Najbardziej chyba mogę polecić BioGlide. Spisywał się dobrze. wielki uśmiech Możesz go przetestować, może Tobie również będzie odpowiadał.
    Cytuj
  • mscislaw 9 wrz 2013, 17:30
    My razem z kobietą korzystaliśmy już z różnych żeli - w naszym przypadku najbardziej sprawdził się chyba ten: Aqua Slide - niedrogi, nie plami i nie brudzi a co najważniejsze - nie lepi się. Doznania stają się o wiele bardziej intensywne przymrużenie oka
    Cytuj
  • erykit 13 wrz 2013, 13:43
    Moja żona jest wielką fanką żeli intymnych - tak samo jak zresztą ja przymrużenie oka Mi generalnie nie przeszkadza kupowanie ich w sklepach ale żona się krępuje i stawia na sklepy internetowe. Może to i dobrze ponieważ w sieci jest o wiele taniej.
    Jeśli chodzi o miejsca to jest bardzo dobry [url=http://]sklep erotyczny[/url]. Często zamawiamy tam zabawki przymrużenie oka
    Cytuj
  • plny 22 paź 2013, 21:32
    Ja polecam oliwki do masażu naprawdę świetne.
    Cytuj
  • ElaW 25 paź 2013, 21:37
    Od oliwek wolę zele np. od durexa czy unimilu specjalnie do tego celu pzeznaczone. uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Depilacja nitką