Favore.plForumPozostałe tematy

Bezpieczny sposób na przewożenie psa w samochodzie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bezpieczny sposób na przewożenie psa w samochodzie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • eweline 5 wrz 2010, 13:29
    Widzę, że jest tu trochę tematów dotyczących psów, więc może znajdzie się ktoś kto mi dobrze doradzi... Wybieram się w dłuższą podróż samochodem z moim psem i nie wiem jak najbezpieczniej go przewieść? Piesek jest mały, zawsze woziłam go w torbie na kolanach, ale tym razem jadę sama i będę kierowcą. Nie chcę, żeby piesek wskakiwał mi na kolana jak będę za kierownicą i nie bardzo wiem, jak rozwiązać ten problem... Może macie jakieś pomysły?
    Cytuj
  • AAnka 5 wrz 2010, 14:52
    Jeśli piesek jest mały to może przewieziesz go w specjalnej klatce? To chyba najbezpieczniejszy sposób, żeby nie wskakiwał na kolana i grzecznie siedział w jednym miejscu. Mój pies jest większy, więc o klatce nie ma mowy przymrużenie oka Ale też jest nauczony, że zawsze spokojnie siedzi w bagażniku.
    Cytuj
  • eweline 5 wrz 2010, 18:38
    Klatka odpada, bo nigdy w czymś takim nie siedział i na pewno nie będzie się dobrze czuł. Szukam jakiegoś "łagodniejszego" sposobu, może ktoś ma lepszy pomysł?
    Cytuj
  • aleksander_wielki 5 wrz 2010, 20:22
    AAnka napisał:Jeśli piesek jest mały to może przewieziesz go w specjalnej klatce? To chyba najbezpieczniejszy sposób, żeby nie wskakiwał na kolana i grzecznie siedział w jednym miejscu. Mój pies jest większy, więc o klatce nie ma mowy przymrużenie oka Ale też jest nauczony, że zawsze spokojnie siedzi w bagażniku.
    Wozisz psa w bagażniku?!?
    Cytuj
  • AAnka 5 wrz 2010, 22:06
    aleksander_wielki napisał:Wozisz psa w bagażniku?!?
    Mam duży otwarty bagażnik, z tyłu jest kratka, pies ma dużo miejsca, więc nie ma problemu uśmiech
    Cytuj
  • aleksander_wielki 6 wrz 2010, 0:32
    AAnka napisał:Mam duży otwarty bagażnik, z tyłu jest kratka, pies ma dużo miejsca, więc nie ma problemu uśmiech
    Ok, już jestem spokojny przymrużenie oka
    Widziałem kiedyś takie szelki dla psa, które wpina się w pas bezpieczeństwa, może to pomoże, jeśli klatka nie wchodzi w grę?
    Cytuj
  • eweline 6 wrz 2010, 7:52
    Ktoś może coś więcej o tych szelkach napisać? Używacie ich może? BO brzmi to bardzo sensownie uśmiech
    Cytuj
  • karina_k 6 wrz 2010, 10:05
    Najlepiej jak poszukasz w wyszukiwarce szelki dla psów albo transportery, wyskoczy Ci bardzo dużo na ten temat.
    Zakładasz psu taki szelki i przypinasz je do pasa bezpieczeństwa.
    Wygląda to mniej więcej tak:

    Ja już od dawna używam tego, bardzo praktyczne, nie ma problemu z psem podczas podróży, nie skacze po całym samochodzie.
    Polecam uśmiech
    Cytuj
  • eweline 6 wrz 2010, 12:24
    Dzięki za informację, nawet fajnie to wygląda :0 Tylko mój piesek jest naprawdę mały,mam nadzieję,że robią mniejsze rozmiary...
    Cytuj
  • animatorka 6 wrz 2010, 13:06
    Moja mama ma pudla miniaturkę i od dawna wozimy go w takich szelkach. Najpierw kupiła mu najmniejszy rozmiar jaki był w sklepie s, ale niestety okazało się, że są za luźne. W sklepie zoologicznym doradzili nam, żeby kupić szelki dla kotów uśmiech
    Sprawdzają się świetnie. najlepiej weź te małe dla psów, ale umów się, żeby wymienić na te dla kotów w razie czego, jak będą za duże.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum