Favore.plForumPozostałe tematy

Blender czy mikser?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Blender czy mikser?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • WitoldEs 19 mar 2011, 0:21
    Mam pytanie jak w tytule - co jest wygodniejsze i lepiej sprawdza się w kuchni, mikser czy blender? Musze sobie sprawić takie urządzonko do mojej kuchni.
    Cytuj
  • aga007 19 mar 2011, 8:08
    Zależy do czego chcesz używać. Mikser ma więcej zastosowań niż blender, który rozdrabnia różne rzeczy, zupy, desery... Ale ciasta tym nie ukręcisz raczej.
    Cytuj
  • yellowphone 19 mar 2011, 9:04
    Najlepszy jest wieloczynnościoowy robot, który ma i mixer i blender, i jeszcze inne dostawkiuśmiech Ja taki mam i jestem nim zachwycona! Zastąpił mi w kuchni kilka innych sprzętów, których stale używałam i tych, których jeszcze nie miałam (jak np blender) przymrużenie oka Na bank będziesz zadowolony.
    Cytuj
  • Stinaa 19 mar 2011, 12:45
    Ja mam blender-żyrafę i na nic bym nie zamieniłaprzymrużenie oka To mój ulubiony sprzęt w kuchni i nieprawda, że nie da się srobić ciasta. Mój ma dwa pojemniki, duży i mały, oraz kilka końcówek do rozdrabniania, mieszania, rozgniatania. Ja tym miksuje zupki na krem, owoce na koktajl, a nwet kruszę lód do drinkówuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 19 mar 2011, 13:02
    Blender to świetna sprawa! Musiałbyś zobaczyć jakie cuda wyczarowuje przy jego pomocy moja przyjaciółkauśmiech Nawet będąc na diecie nie potrafię się im oprzeć Już sobie taki zamówiłam u męża na imieniny, do dobrych modeli dodają też książeczkę z genialnymi przepisami.
    Cytuj
  • WitoldEs 19 mar 2011, 15:43
    aga007 napisał:Zależy do czego chcesz używać. Mikser ma więcej zastosowań niż blender, który rozdrabnia różne rzeczy, zupy, desery... Ale ciasta tym nie ukręcisz raczej.
    Ciast to ja raczej nie tworzę... chociaż nie szkodziłoby jakby miał coś takiego, czemu nie. Nigdy nie wiadomo co sie może przydaćprzymrużenie oka Najbardziej mi się podoba w takim urządzeniu jak można zupę prosto w garnku zmiksować na kremową.
    Cytuj
  • yellowphone 19 mar 2011, 17:40
    No to po co sie w ogóle zastanawiasz nas mikserem? Moim zdaniem to trochę przeżytek. Jak ktoś się bardzo lubi wyżywać w kuchni to przyda mu się taki multirobot, co ma i maszynkę do mielenia i wszelkie bajery. Mnie wystarcza blender, a jest bardzo wygodny, bo się rozkręca raz-dwa i jeszcze szybciej myje.
    Cytuj
  • franusia 19 mar 2011, 19:03
    Ja też używam tylko blendera, chociaż mam takiego wielofunkcyjnego robota w domu. Ale z tym za dużo rozkładania, mycia, suszenia. I kto dzisiaj mieli mięso w domu, jak mu w każdym sklepie zmielą. Blender jest super, kiedys uzywalam miksera, ale nie ma porównania.
    Cytuj
  • Paniusia 19 mar 2011, 20:05
    No, zapomnieliśmy dodać, że taki robot wieloczynnościowy to kosztuje co najmniej kilka razy tyle co blenderuśmiech Taki maly szczegół.
    Cytuj
  • franusia 19 mar 2011, 22:05
    Ale mi nawet nie o to chodzi, jakby mi były potrzebne te wszystkie funkcje to niechby kosztował, to w końcu na lata. Chociaż my akurat dostaliśmy nasz w prezencie ślubnymuśmiech A teraz raz na ruski rok go z szafy wyciągam.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum