Favore.plForumPozostałe tematy

Blender czy mikser?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Blender czy mikser?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • Barbra67 20 mar 2011, 1:40
    To chyba zrozumiałe, że kosztuje kilka razy więcej, skoro zastępuje kilka urządzeń. Ja ze swojego jestem bardzo zadowolona i uważam, że to świetna inwestycja. Kiedyś mialam osobno maszynkę do mielenia (mięsa raczej nie mielę w domu, ale ziemniaki i ser na pierogi ruskie owszem i to dość często), mikser, tarkę do jarzyn (taką z pojemnikiem i korbką, z telezakupów). A teraz mam jedno porządne urządzenie, nie dość, że wygodne i mniej miejsca zajmuje, to jeszcze niezniszczalne! Mam go już kilka lat i wszystko działa jak nowe.
    Cytuj
  • WitoldEs 20 mar 2011, 6:52
    Na razie i tak nie mógłbym sobie pozwolić na takie superrobot. Poza tym strasznie mi się podoba sposób używania blendera! Jak puszczali ten program Pascala to marzyłem żeby mieć taką żyrafę jakiej on tam używałuśmiech Chyba na moje potrzeby wystarczy, żadne tam ze mnie wielki kucharz. Pirogów lepić nie zamierzamprzymrużenie oka
    Cytuj
  • birata 20 mar 2011, 7:40
    Zależy na czym Ci najbardziej zależy... blender jest świetny do robienia zup, koktajli, drinków. Do ciasta to jednak lepszy mikser, ale skoro ciast nie robisz. to moze blender byłby lepszy dla Ciebie.
    Cytuj
  • latynowska8 20 mar 2011, 7:57
    Ja robię moim blenderem ciasto. Ma takie dwa pojemniki, nawet mozna osobno ubić pianę jak robię sernik.
    Cytuj
  • nafnafff 20 mar 2011, 10:23
    Ja też sobie radzę z blenderemuśmiech Co prawda odziedziczyłam po mamie taki ręczny mikser, ale praktycznie go nie używam. Nie wiem jaką może mieć przewagę nad blenderem.
    Cytuj
  • Cloudy 20 mar 2011, 12:09
    Ja mam i mikser i blender i to blender się kurzy, bo go nie używam. Nie wiem, może się tak przyzwyczajiłam do tego mojego miksera.
    Cytuj
  • Blueberry28 20 mar 2011, 14:11
    Kup mikser! Mi się już dwa razy spalił blender, dwóch różnych firm, więc nie mogę zwalić na markę. Po prostu to są słabsze, mało wydajne urządzenia.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum