Favore.plForumPozostałe tematy

Centrum rekreacji dla psów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Centrum rekreacji dla psów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Pigulara 5 cze 2011, 10:22
    Ostatnio oglądałam jakiś program na jednej ze stacji o centrum rekreacyjne dla psów. Dziwiło mnie to bardzo, bo pierwszy raz słyszę o takim "wynalazku". A tam pełen zakres usług, masaże bieżnia a nawet ćwiczenia na piłce.
    Ludzie to już chyba przesadzają z tymi swoimi pupilami. Też mam psa, ale bez przesady.
    Cytuj
  • Paragon 5 cze 2011, 11:24
    Takie centrum i salony piękności to biznes jak każdy inny. Skoro za kasę można z miasta w zimę wywozić śnieg, to czemu nie można by było opłacić rehabilitanta dla swojego pieska?
    Cytuj
  • evKa 5 cze 2011, 13:04
    W Polsce to dopiero raczkuje. Na zachodzie są specjalne kliniki rehabilitacji dla zwierząt, ceny normalnie jak dla ludzi, a chętnych nie brakuje. Strzyżenie długowłosego psa to koszt nawet 40-50 euro, czyli na nasze to jakieś 200 zł. A ile kosztuje u fryzjera ondulacja - coś koło 100 zł, tyle przynajmniej na siebie ostatnio wydałam.
    Cytuj
  • MisterT 5 cze 2011, 16:38
    Ubranie dla małego psa może być droższe niż dres dla dziecka.

    Coś takiego jak na zdjęciu poniżej kosztuje 65 zł, a są też droższe pokrowce. W zimę pełno podobnych widzę na ulicy.

    Cytuj
  • MydloFA 5 cze 2011, 19:14
    Chyba najbardziej popularne to są jednak hotele, które wzbogacają oferty o zajęcia treningowe.
    Hotel dla psów Gralewo k/Gorzów Wlkp wprowadził do swojego katalogu pokonywanie toru agility oraz ganianie za frisbee.
    Ceny jednak zwalają z nóg. Doba hotelowa zaczyna się o 18.00 a kończy następnego dnia o 16.00. Cena za pierwsze 3 dni, to 50zł za dobę, kolejne dni 40zł/doba. Przy dłuższych pobytach ponad 14 dni cenę można ustalać indywidualnie. Członkowie klubu 40zł za dobę za pierwsze 3 dni i 30zł za kolejne.
    Łatwo policzyć, że cena za 14 dni pobytu pieska w takich hotelu jest droższa niż wakacje w prywatnej kwaterze nad polskim morzem!
    Cytuj
  • Barnaba56 5 cze 2011, 22:21
    Hotel jak hotel. Ale centrum rekreacji dla psów? Pierwsze słyszę o czym takim. Widziałem salon "piękności", salon z ubrankami dla psów i kotów, i inne różne dziwne rzeczy, ale centrum to coś nowego.
    Masaż psa, to pewnie jeszcze nauka pływania z instruktorem??? skrzywienie
    Ile takie zabawy kosztują bo jak znam życie to pewnie spore.
    Cytuj
  • Pigulara 6 cze 2011, 0:50
    Na favore.pl znalazłam oferty typu spa dla psa.

    Salon Spa dla Kota i Psa Pielęgnacja Zwierząt - 60 zł/godzina
    [url=http://www.favore.pl/10908_salon-spa-dla-kota-i-psa-pielegnacja-zwierzat-warszawa-mazowieckie.html]link[/url]

    SPA DLA PSA- DOG CLUB - 70 zł/sztuka
    [url=http://www.favore.pl/294670_spa-dla-psa-dog-club-poznan-wielkopolskie.html]link[/url]

    Jednak to co widziałam w telewizji to było coś innego. Tutaj to jest jakaś powierzchnia max 100 metrów, a tam był jakiś ośrodek (nazwy nie pamiętam), gdzie był nawet mini basem z bieżną, aby piesek chodząc w wodzie zaczął chudnąć. To właśnie mnie zdziwiło, bo czegoś takiego nie widziałam nawet w ośrodkach rehabilitacyjnych dla ludzi !!!!!!
    Cytuj
  • Koralgol 6 cze 2011, 8:32
    Ludzie naśladują celebrytów, a ci bez jakiegoś zwierzaka nie istnieją. Za granicą to dopiero odlot jest. Specjalne salony tylko psa psów i kotów, jakieś obrączki, kolczyki i inne wymysły. I co przenosi się też do Polski. No kto nie pochwaliłby się, że poszedł do fryzjera z pieskiem, tak samo jak robią to znani aktorzy, prezenterzy. Oni chodzą to ja też. Tylko to bardziej fanaberia niż rzeczywista potrzeba.
    Cytuj
  • Zosia_Samosia 6 cze 2011, 11:28
    Kiedy nasz pies zachorował, wydaliśmy majątek na jego leczenie. Nie były to może jakieś wielkie sumy, żeby sobie ktoś nie pomyślał, ale tyle na siebie nie wydaliśmy co na psa. Nie dziwię się, że ktoś otwiera salony czy nawet centra rekreacji, bo właściciel zwierzaka na sobie zaoszczędzi, ale nie na psie. I wiem co mówię.
    Cytuj
  • Start123 6 cze 2011, 15:08
    To może będą powstawać polikliniki dla psów i kotów, coś takiego All in One? i to z ochroną, oczywiście psią.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Praca dla 16-latki