Favore.plForumPozostałe tematy

Co robicie ze starymi ubraniami?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie ze starymi ubraniami?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • latynowska8 12 mar 2011, 14:14
    Postanowiłam wziąć sie za wiosenne porządki w garderobie i wyrzucić ciuchy, w których od lat nie chodzę. Trochę się tego uzbierałouśmiech Szkoda mi ich wyrzucić, bo to są rzeczy w dobrym stanie, niektóe wręcz nieużywane. Może sa niemodne, ale nie zniszczone. Może mozna oddać gdzieś takie ubrania żeby ktoś z tego skorzystał?
    Cytuj
  • Aubiergine 12 mar 2011, 15:30
    Rozejrzyj się po swojej okolicy za takim pojemnikiem Czerwonego Krzyża tam mozna wrzucać ubrania i co jakis czas je odbierają.
    Cytuj
  • Iolla007 12 mar 2011, 17:31
    Wystaw na allegrouśmiech Teraz jest moda na ciuchy retro, jeszcze na tym zarobiszuśmiech
    Cytuj
  • Niania90 12 mar 2011, 21:18
    A ja słyszałam, że dziewczyny lubiące mode skrzykuja sie w internecie i organizują takie wymiany ciuchów. To byłaby idealna opcja prawda? Tylko że nie potrafię powiedzieć kto to ustawia, gdzie i kiedy. Trzeba by poszukać w internecie.
    Cytuj
  • latynowska8 13 mar 2011, 1:08
    Czy ktoś wie gdzie sa takie wymiany? To byłoby całkiem ciekawe, no i okazja żeby obłowic się w nowe fatałaszkiprzymrużenie oka Jak się dostać na taka imprezę? Miał ktoś z was okazję w czymś takim uczestniczyć?
    Cytuj
  • Tre30n 13 mar 2011, 8:00
    Aubiergine napisał:Rozejrzyj się po swojej okolicy za takim pojemnikiem Czerwonego Krzyża tam mozna wrzucać ubrania i co jakis czas je odbierają.
    To nie są kontenery Czerwonego Krzyża tylko Caritasu.
    Cytuj
  • Piekarzowa 13 mar 2011, 9:08
    A skąd masz takie informacje? Na tych kontenerach nie jest napisane do jakiej należą organizacji, tylko hasło, ze oddając zbędne rzeczy ze swojej szafy pomagasz biednym. Niestety doszły mie słuchy, że to sciema i z wrzuconych tam przez nas ubrań (sama nie raz wrzucałam) korzystają lumpeksy. Czyli ktos na tym zarabia.
    Cytuj
  • Aubiergine 13 mar 2011, 10:22
    Naprawdę?? Co za skandal! Ja też myślałam, że ktos te rzeczy przekazuje potrzebującym. Szok. Jak można robic interesy na czymś takim.
    Cytuj
  • warkoczyk 13 mar 2011, 11:43
    A ja słyszałam, że te ciuchy idą na czyściwo do jakichś maszyn. Dlatego od jakiegoś czasu rzeczy, których nie potrzebuje, oddaję do kościoła. W parafiach też działa Caritas, przynajmniej mam pewność, że przekażą te rzeczy ubogim ludziom. Raz nawet widziałam na osiedlu taką starszą panią w moim płaszczu, który wcześniej oddałam, bo zrobił się nam nie za małyuśmiech Milo mi się zrobiło, że komuś się przydał i pewnie nawet się ucieszył z niego, bo płaszczyk był ładny i w ogóle nie zniszczony.
    Cytuj
  • Blueberry28 13 mar 2011, 15:20
    Można takie zbędne ciuchy oddać do lumpeksu i mieć z tego trochę kasy na noweuśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Psie odchody