Favore.plForumPozostałe tematy

Co robicie ze starymi ubraniami?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie ze starymi ubraniami?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • pacjentka 13 mar 2011, 16:51
    Ja też mam w domu i piwnicy mnóstwo ciuszków po dzieciach, w bardzo dobrym stanie. Nie mam w rodzinie nikogo, komu by się mogły przydać, nie wiem co z tym zrobić... a w szmateksach przyjmują?
    Cytuj
  • 8I5I 13 mar 2011, 17:13
    W sklepach z uzywanymi raczej wam tego nie pzyjmą, bo muszą te ciuchy jakos ewidencjonować. Chyba, ze po znajomościprzymrużenie oka Dziecięce ciuszki można do domu dziecka oddać... tam się na pewno przydadzą.
    Cytuj
  • Gaik 13 mar 2011, 20:22
    Ja też mam sporo ubranek, z których wyrosły moje dzieci, mnie już nie będą potrzebne, a większość z nich to dobre marki i dobry stan. Mam taką głupia sytuację, widuję na podwórku taką młodą matkę z dwojgiem dzieci, starsze ma chyba z 4-5 lat, młodsze w wózlu. Wszyscy skromnie ubrani, jestem pewna, że takie ciuszki bardzo by im się przydały, a ja chętne bym im oddała, ale... głupio mi o to spytać, nie znamy sie i nie wiem jak to powiedziec, żeby jej nie sprawić przykrości... strasznie głupia sytuacja, co byście zrobiły na moim miejscu?
    Cytuj
  • Aubiergine 13 mar 2011, 21:11
    Spytaj ja koniecznie! Faktycznie głupio z takiego powodu zaniechac dobrego uczynku, rzeczy dla dzieci sa teraz takie drogie, że oddałabyś jej z pewnością wielka przysługę, więc dlaczego miałaby sie obrazić? To bylyby jakiś absurd.
    Cytuj
  • warkoczyk 14 mar 2011, 0:16
    Może nie chodzi o to, że by się obraziła, ale że by jej się przykro zrobiło. Co byśpomyślała gdyby Ci ktoś złożyl taką ofertę? Że widać z daleka Twoje ubóstwo... trudno to jakoś delikatnie zaproponowac, to fakt. Ale inicjatywa szlachetnauśmiech
    Cytuj
  • Gaik 14 mar 2011, 6:22
    No właśnie o to chodzi. Nie chcę jej urazić. Tym bardziej, że może odmówić z tego właśnie powodu, to by było bez sensu:/
    Cytuj
  • Niania90 14 mar 2011, 8:45
    To weź spróbuj się z nią trochę najpierw zaprzyjaźnić, zagadaj raz i drugi, nawiążcie kontakt. Z ust znajomej to juz zawsze inaczej brzmi taka propozycja niż od obcej osobyuśmiech
    Cytuj
  • Gaik 14 mar 2011, 10:49
    Wiesz, że to świetny pomysł? Bardzo Ci dziękuję. Musze tylko szybko ją zagadać żeby się zaznajomić zanim jej dzieci wyrosną z tych rzeczyprzymrużenie oka Ale na pewno tak zrobie.
    Cytuj
  • mika765 9 lut 2017, 13:31
    Wymiany z innymi osobami to fajny pomysł ale osobiście preferuję oddanie moich rzeczy na cele charytatywne. Fajną opcją jest np. akcja "Pomaganie przez ubranie", gdzie wystarczy spakować ubrania do specjalnego worka i przesłać bezpłatnie kurierem, a pieniądze z nich uzyskane są przeznaczane na wsparcie wybranej fundacji. Uważam, że to wspaniała inicjatywa i sama mam zamiar przekazać kilka niepotrzebnych mi już rzeczy.
    Cytuj
  • altruso 11 lut 2017, 17:20
    Ja oddaje je do tych budek co gdzie nie gdzie stoją z pck.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Psie odchody