Favore.plForumPozostałe tematy

Czy goście powinni ściągać buty?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy goście powinni ściągać buty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • panchita 23 mar 2011, 13:21
    Ja mogę buty zdją, tylko nie cierpię jak ktoś mi chce wcisnąć kapcie... matko, nie założyłabym takich, w których wszyscy goście chodzą, skąd wiem, czy ktoś z nich nie ma grzybicy?? Ohyda.
    Cytuj
  • Raf1975 23 mar 2011, 17:10
    Dokładnie, jak już to boso najwyżejuśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 23 mar 2011, 20:58
    Co do innych krajów, to mój brat mieszka w Niemczech i mowi, że tam też zdejmuje się buty jak się idzie do przyjaciół na plotki. Niektórzy mają małe dzieci, poza tym w domu, gdzie czujemy się swobodnie siadamy czasem z nogami na kanapie... Co innego bardziej oficjalna wizytauśmiech
    Cytuj
  • 77henry 24 mar 2011, 0:26
    Mieszkałem w Austrii i tam jest podobnie, więc nie ma co popadać w kompleksy, że u nas taka niby wiocha. U mnie też jest tak, że przyjaciele czy rodzina maja swoje kapcie albo boso chodzą, a jak ktoś "obcy" przychodzi to w butach. My nikogo nie prosimy żeby ściągał.
    Cytuj
  • galeon 24 mar 2011, 7:04
    Osobiście też wole jak goście ściągają buty. Mniej jest potem sprzątaniajęzyk
    Cytuj
  • marek_kk 24 mar 2011, 8:47
    Aurelka napisał:Co do innych krajów, to mój brat mieszka w Niemczech i mowi, że tam też zdejmuje się buty jak się idzie do przyjaciół na plotki. Niektórzy mają małe dzieci, poza tym w domu, gdzie czujemy się swobodnie siadamy czasem z nogami na kanapie... Co innego bardziej oficjalna wizytauśmiech
    W ogóle powolywanie sie na inne kraje jest bez sensu, bo każdy naród ma inną kulturę. Zastanówmy się, chyba nie powinno dziwić, że w krajach południowych nikt nie zdejmuje butów, skoro tam przez cały rok chodzi sie w lekkim obuwiu, odpada problem śniegu i błota, które mozna wnieść komuś do domu. A u nas to niby skąd się wziął zwyczaj zdejmowania butów? Stąd, że na wsi nie ma betonowych chodników i przychodzi się z pola w zabłoconych buciskach, kto by w takich wszedł do salonu...
    Cytuj
  • Stinaa 24 mar 2011, 12:40
    Ja zmieniłam zdanie co do zdejmowania butów odkąd zdazyło mi się coś orkopnegosmutny Na imprezie tzw domówce kolega wszedł w butach, w których po drodze wdepnał w psie g... Chodził tak po salonie, zanim odkryliśmy skąd ten smród i kto ma to świństwo na butach, zrobiła się masakra... rozumiecie impreza, wszyscy się kręcą po pokoju i przy okazji roznoszą. Dalej mi slabo jak to wspominam. Od tamtej pory ZAWSZE proszę gości żeby zdjęli buty. Teraz mam małe dziecko, chyba bym eksplodowała, gdyby coś takiego się powtózyłosmutny
    Cytuj
  • speedy_gonzalez 24 mar 2011, 15:31
    Do nas kiedyś wpadł znajomy z żoną, ona na szpilkach. No i siedzimy sobie przy kawce, paniusia z nudów zaczęła machać nóżką. Stuka przy tym w parkiet, mnie w duchu trafia szlag, ale zaciskam zeby i cicho siedzę. W dwie godziny dała radę niezłą dziurę wystukać, parkiet załatwionyskrzywienie Jestem nauczony, że od gości nie wymaga się żeby ściągali buty, ale jak sami chcą to nic nie mówię.
    Cytuj
  • D3niCle0 24 mar 2011, 17:31
    O rany... niezłe przypadki. Ja bym po takich gościach wywiesiła tabliczkę, że buciki proszę ściągaćuśmiech Poważnie mówiąc to trzeba uważać kogo się do domu zaprasza, bo po takim gościu, który nie szanuje gospodarzy to zostaje niesmak:/
    Cytuj
  • ryszard5a 26 mar 2011, 9:24
    wiadomo ze jak impreza a raczej po cały dom do sprzątania ,a zresztom poco macie sprzęt wymyślne odkurzacze itp chyba że chcecie z domu mieć muzeum to postarajcie się o odpowiedniom tabliczkę ,dlmnie to jest zwykłe lenistwo a jak świat swiatem predzej czy pużniej wszystko się zniszczy więc bedom mieć okazję zmienić sobie podłogę ,konczy się tak że omija się takie domy sterylne i pytanie czy chcom takom pustelnie ,a ile klutni na tym tle aż włosy siwieją gra nie warta swieczki .
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum