Favore.plForumPozostałe tematy

Czy można zrezygnować z osobistego odbioru listu poleconego?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy można zrezygnować z osobistego odbioru listu poleconego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Fazzy 17 cze 2011, 11:12
    Ostatnio wkurzyłem się jak nie wiem co. Patrzę w skrzynce jest awizo na pocztę. Idę na pocztę, myślę jakieś ważne pismo czy co. Czekam 50 minut w kolejce a tu jakaś reklama banku z propozycją pożyczki i takie tam. Normalnie myślałem że nie wytrzymam.

    Czy można zrezygnować z odbioru takich przesyłek. Cholera gdybym był w domu to odebrałbym te śmieci i po kłopocie. Nie chcę zasuwać za każdym razem na pocztę.
    Cytuj
  • Bracho6 17 cze 2011, 13:15
    He he może nie należało dawać zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych.
    Ale to dziwne reklama listem poleconym??? jakiś ważny klient wielki uśmiech
    Cytuj
  • PaniDomu 17 cze 2011, 15:28
    Też nieraz takie przesyłki dostaję i to jest chore. Wyciąg z banku przychodzi zwykłym listem, a tu bank szasta na polecone.
    Może lepiej dołożyłby do lokaty i oprocentowania.
    Cytuj
  • Zgredzik 17 cze 2011, 16:14
    Jak bank to może tam pójść i zastrzec przysyłanie takich listów.
    Też dziwi mnie, że bank przesyła takie pierdoły listem poleconym.
    Ale może mają jaką umowę z pocztą więc jakość ekstra za to nie płacą.
    Cytuj
  • Kwiatowa 17 cze 2011, 16:34
    Czasami przychodzą takie bzdury listem poleconym aby podkreślić jak dla danej firmy ważny jest klient. To ma wywrzeć nacisk, że może warto wziąć pożyczkę na atrakcyjnych warunkach specjalnie skrojonych dla ciebie. Może ludzie na to idą, a banki zwietrzyły okazję. Lepiej wydać 2 zł więcej i pozyskać tak klienta.
    Cytuj
  • Mom07 17 cze 2011, 19:44
    A mnie szkoda listonosza który coś takiego musi tachać. Oni w ogóle w torbach to pełno reklam mają.
    Poczta ima się każdego zarobku. O właśnie czy poczta może wrzucać taki spam do mojej skrzynki. bo ja np. nie chcę.

    Cytuj
  • Barnaba56 17 cze 2011, 23:01
    nie poczta to ktoś inny. Teraz są te unijne skrzynki i każdy kto wejdzie do bloku czy klatkę schodową może nawtykać takie reklamy. I co będziesz stać przy skrzynce i pilnować? U nas to rozwiązali inaczej. Wystawili takie koszyki i tam każdy wkłada swoje gazetki i inne materiały reklamowe. Masz ochotę to bierzesz nie to nie. Przynajmniej skrzynek nie zapychają.
    Cytuj
  • BookStore4 18 cze 2011, 0:48
    U nas to menele chodzą i takie gazetki zbierają i od razu zanoszą do skupu makulatury. Nie narobią się bo naprawdę tego sporo mogą nazbierać na małym terenie.
    Cytuj
  • Fazzy 18 cze 2011, 1:05
    A co z tymi przesyłkami poleconymi. Rozumiem jakieś wezwanie czy coś ważnego, ale reklama. Myślałem, że mnie na tej poczcie poniesie.
    Cytuj
  • Mieszkaniec 18 cze 2011, 1:43
    Można iść na pocztę i tam składa się takie oświadczenie, aby listonosz wrzucał listy polecone do skrzynki i nie przyłaził z nimi do domu czy zostawiał awiza. Nie wiem czy poczta ma druk na to czy tylko pisze się takie oświadczenie. Może się jednak zdarzyć, że i tak listonosz zostawi awizo bo się pomyli. No innej opcji nie widzę.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Kupujecie ogórki?