Favore.plForumPozostałe tematy

Czym wyczyścić stopę żelazka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czym wyczyścić stopę żelazka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • AntyMaterialistka 9 paź 2010, 18:39
    Czy wiecie czym można wyczyścić żelazko? Prasowałam blluzkę i niechcący przejechałam po takije sztucznej koronce, a ta mi się dosłownie stopiła i została na plycie żelazkasmutny Zresztą wcześniej już też bylo delikatnie pzypalone, ale od tej koronki przywarły takie grudki... Nie wiem jak się do tego zabrać żeby nie zniszczyć żelazka.
    Cytuj
  • D3niCle0 9 paź 2010, 19:54
    Ja używam do tego takiego kuchennego druciaka, taka pozwijana siateczka z metalowego druciak albo z takiego jakby plastiku. Pocieram tym na sucho aż się zdrapie cały brud, a potem na mokro usuwam ciemniejsze plamy od przypalenia.
    Cytuj
  • Domatorres 9 paź 2010, 20:17
    Są do tego specjalne środki w sklepach typu Obi czy Castorama.
    Albo stary domowy sposób: nasyp na gazetę sporo soli i prasuj ją rozgrzanym maksymalnie żelazkiem aż zejdzie spalenizna.
    Cytuj
  • nafnafff 9 paź 2010, 20:35
    W sklepie z agd kupuję taki sztyft, smaruje się nim rozgrzane żelazko i cały brud splywa z tym jak po maśleuśmiech On się robi taki jak wosk, więc trzeba coś podlozyć żeby nie kapało. Trochę śmierdzi, za to schodzi bardzo dobrze.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 9 paź 2010, 21:56
    Dzięki za rady. A od tego druciaka to się nie porysuje ta stopa?
    Cytuj
  • D3niCle0 10 paź 2010, 0:23
    Moja się nie porysowała a robiłam tak wiele razyuśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 10 paź 2010, 8:19
    Dzięki... ale tą siateczką to zimne żelazko czyścić prawda?
    Cytuj
  • Domatorres 10 paź 2010, 8:57
    Jak dotkniesz metalowym druciakiem gorącego to Twoja rączka też będzie gorącaprzymrużenie oka Przecież metal przewodzi ciepło ogarnij się dziewczynoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 10 paź 2010, 12:01
    Nie mówię, że do gorącego, ale może tak lekko ciepłego... tak się chcialam upewnić tylko...
    Cytuj
  • Kandydat 10 paź 2010, 13:19
    Hej ten pomysł z solą jest genialny! Właśnie przypaliłem żelazko mamy i nawet się nie zorientuje, bo wziąłem od razu tą sól i zeszło ekstra! To jakaś magiaprzymrużenie oka Stopa teflonowa i nic a nic sie nie porysowało, a trochę sie obawiałem. Rewelacja.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum