Favore.plForumPozostałe tematy

Jakie imię dla dziecka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie imię dla dziecka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • Zoe87 8 paź 2010, 20:41
    Witam wszystkich rodziców i przyszłych rodzicówuśmiech Sama za kilka miesięcy zostanę mamą i wlaśnie jesteśmy na etapie wybierania imion. Nie mam pewności czy będzie to chlopczyk czy dziewczynka, lekarz co prawda mowi, że chyba synek, ale nie na pewno, więc wolimy sie nie nastawiaćuśmiech
    A co do imion to jakaś kompletnie jestem niezdecydowana, mąż czasem coś rzuca, ale mnie się nic nie podoba... A wy czym się kierowaliście przy wyborze?
    Cytuj
  • caipirinha 8 paź 2010, 22:12
    Ja jeszcze nie mam dzieci, co najwyżej w planachprzymrużenie oka Ale od dawna mam upatrzone imiona, które mi się podobają. Dla dziewczynki to Jagoda, dla chłopczyka Jeremiaszuśmiech Strasznie mi sie podobają, takie oryginalne, ale nie przekombinowane.
    Cytuj
  • birata 9 paź 2010, 1:19
    Najważniejsze żeby nie zrobić dziecku krzywdy dając mu imie, z którego dzieci będą się śmiać w szkole i na podwórku. Ja miałam w klasie Glorię, to była moja najlepsza psiapsiółka, ale przeżywała katusze, bo wszyscy chlopcy na przerwach śpiewali jej za plecami gloria in excelsis deouśmiech Myślę, że nie lubiła wtedy swoich rodziców heheprzymrużenie oka
    Cytuj
  • KoKoszka 9 paź 2010, 1:40
    Co racja to racja, ja też znałam kiedyś małego Bożydara i Gniewka. Masakra jak się na nim wyżywały dzieciaki... A Gloria to ładne imię dla kobiety, ale może w Stanach jest normalne, u nas człowiek się spodziewa kogoś w aureoliprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Lorelei 9 paź 2010, 7:29
    Też nie jestem za tym aby dziecku dawać zbyt wydumane imię, ale z drugiej strony nie chciałabym żeby moja córka była setną Wiktorią czy Julią w przedszkolu, a potem szkole. Nie rozumiem ludzi, którzy idą ślepo za modą i daja dziecku np Kacper, chociaż co drugi dzieciak na osiedlu to Kacperekuśmiech
    Cytuj
  • franusia 9 paź 2010, 9:29
    Dokładnie! Też tego nie kumam, czemu ludzie tak bezkrytycznie modom ulegają. Teraz to same Kacperki, Kubusie, Amelki i Juleczki. Ale jak ja do szkoły chodziłam to było podobnie, miałam w klasie 5 Kaś, 3 Gosie, 3 Anie i 3 Wojtków. Człowiek może zatracić swoją tożsamośćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Zoe87 9 paź 2010, 10:57
    No dobrze, ale przede wszystkim musi się rodzicom podobać prawda? Oczywiście biorę to pod uwagę, żeby nie było dla kogoś śmieszne to imię albo żeby moje dziecko nie miało takiego imienia jakie wszędzie się powtarza. Ale nikt chyba nie daje swojemu dziecku imienia, które mu sie nie podobauśmiech
    A Ty Franusiu ładne masz imię, ale podejrzewam, że jako dziecko nie bylaś z niego zadowolona?
    Cytuj
  • franusia 9 paź 2010, 14:04
    Oj nie... ja byłam jedną z tych trzech Ańprzymrużenie oka
    Fr sama sobie dodałam właśnieuśmiech I to jeszcze w dzieciństwie. Nigdy nie lubiłam być taka jak wszyscy... przeciętna.
    Cytuj
  • Aurelka 9 paź 2010, 15:01
    Podobają mi sie dla dziewczynek: Iga, Berenika, Zuzanna
    A dla chłopców Igor, Bartek, Wojtekuśmiech
    Cytuj
  • Orion456 9 paź 2010, 17:30
    Moi synowie to Marcin i Michał. Uważam, że to proste, męskie imiona. Bez udziwnień i kombinowania. Na razie są raczej Marcinkiem i Michasiem, ale jak dorosną to będzie dobrze brzmieć.
    Ale pamiętam ile się namęczyłem żeby wybić żonie z głowy Marcelkaprzymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum