Favore.plForumPozostałe tematy

Gdzie kupić orzechy do prania?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie kupić orzechy do prania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • casia1980 6 paź 2010, 6:40
    Nie no, stęchlizną to jakby się ich dobrze nie wysuszyło, ale tak prosto z pralki... no nie ma konkretnego zapachuuśmiech Ale gdzieś wyczytałam, że mozna dodawać trochę olejku z drzewa herbacianego, który dodatkowo działa antyseptycznie i nadaje świeży zapach. A tak w ogóle to chyba wszystko jest kwestią przyzwyczajeniaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bancroft 6 paź 2010, 8:27
    Ja czasem dodaję troszkę lawendowego olejku i pięknie pachnie, ale delikatnie, nie taki "żrący" zapach jak po użyciu proszku.
    Cytuj
  • Solniczka84 6 paź 2010, 10:08
    Jak dla mnie to pranie wyprane z orzechami pachnie po prostu... czysto. Nie znosze zapachu proszków, a orzechy wypróbowałam, bo miałam od nich uczulenie. Przeszło jak ręką odjął odkąd używam orzechówuśmiech
    A jak są bardziej brudne rzeczy to dodaję trochę zwykłego proszku, tak bylo napisane na opakowaniu.
    Cytuj
  • Manolito 6 paź 2010, 12:43
    My też uzywamy orzechów. Dają radę, mimo twardej wody pranie wychodzi równie miękkie jak po użyciu płynu do plukania. Byłem pod wrażeniem.
    Cytuj
  • caipirinha 6 paź 2010, 15:17
    A ja używałam i się zraziłam, rzeczy mają zapach mokrych szmat, a już pranie ciuchów po fitnesie kompletnie odpadaskrzywienie A poza tym białe rzeczy mi żółkną, dodawałam sodę, ale nic to nie dało. Szybko wróciłam do tradycyjnych płynów (są delikatniejsze niz proszki)
    Cytuj
  • Aurelka 6 paź 2010, 17:00
    Wiecie co, jak ktoś ma problemy z podrażnioną skórą przez proszki to polecam ograniczyć zużycie. Polacy sa znani z przedawkowywania detergentówprzymrużenie oka
    Cytuj
  • franusia 6 paź 2010, 19:11
    Aurelka napisał:Wiecie co, jak ktoś ma problemy z podrażnioną skórą przez proszki to polecam ograniczyć zużycie. Polacy sa znani z przedawkowywania detergentówprzymrużenie oka
    Dokładnie, ja też zmniejszyłam ilość proszku do jednego prania o połowę i efekt prania był taki sam! a zyskał na tym moj portfel i środowiskouśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 6 paź 2010, 21:01
    Słyszalam, że te orzeszki są super!uśmiech Jak się ma w domu alergików to człowiek docenia takie rzeczy...
    Cytuj
  • zosiasamosia 7 paź 2010, 0:37
    Orzechy sa bardzo dobre do prania delikatnych rzeczy dziecięcych. Na pewno zdrowsze niż jakiekolwiek proszki...
    Cytuj
  • wira 28 sie 2014, 0:06
    Orzechy piorące są już bardzo łątwo dostępne. Właściwosci są teakżę znane i według mnie jest to bardzo ciekawy produkt.

    Orzechy kupuję [url=http://orzechy-piorace.pl/]na tej stronie [/url] i jestem bardzo zadowolony.

    Bardzo dobre dla alergików.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum