Favore.plForumPozostałe tematy

Hobby na dzisiejsze czasy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hobby na dzisiejsze czasy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • multimonetypl 14 maj 2013, 11:20
    Co myślicie o kolekcjonowaniu monet? Bo ja zaczęłam i powoli się w to wkręcam. Uważam, że jest to fajne hobby i w późniejszym czasie opłacalne. Na razie kupuje monety w najtańszym sklepie w internecie.
    Cytuj
  • pistacja 15 maj 2013, 9:52
    Mnie to jakoś szczególnie nie fascynuje, ale rozumiem tych, którzy się tym interesują i inwestują w takie monety, bo można w ten sposób połączyć przyjemne z pożytecznym.
    Cytuj
  • blue-green 27 maj 2013, 19:10
    Ja interesuje się fotografią i staram się uchwycić te wszystkie przemijające momenty naszych czasów.
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 14:23
    Moim zdaniem kolekcjonowanie monet to nuda. Za to taniec jest świetnym hobby, dającym nam dużo radości, na którym przy odrobinie talentu i chęci można także zarobić.
    Cytuj
  • Aniela22 24 lut 2015, 4:18     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lut 2015, 20:57, w całości zmieniany 2 razy)
    Moim zdaniem zbieranie monet to bardzo dobre hobby. Mozesz zacząc od zakupu niewielkiej ilości. Z tego co wiem to tutaj http://www.emonety.pl/ mają bardzo fajne monety. Swoją drogą to takie monety są całkiem sporo warte. I po latach jeśli porzuci się sentyment można za nie złą sumke je sprzedać.
    Cytuj
  • szafranka 29 kwi 2015, 15:46
    Jeśli chodzi o takie aktywne hobby z udziałem zwierząt- to może być jeździectwo http://www.galopuje.pl/akademia-jezdzca-i-konia.html
    Nie trzeba posiadać własnego konie by się w nich zatracić :-)
    Odsyłam na forum !
    Cytuj
  • pani_woda 30 kwi 2015, 18:00     (ostatnio zmieniony przez autora 30 kwi 2015, 18:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Moje hobby to fotografowanie , każdą wolną chwilę spędzam z aparatem , miałem jednak trudność w robieniu zdjęć szybko poruszającym się obiektom , ostatnio znalazłem nowość na naszym rynku wyzwalacz migawki , umożliwia on właśnie wykonywanie takich zdjęć .
    Cytuj
  • zagubiona 21 lis 2015, 11:04
    Książki, mam je wszędzie, tylko w kuchni i łazience ich nie ma. Ostatnio jednak odkryłam blogi, niektóre nawet bardzo ciekawe. Ale najczęściej zaglądam tu http://mumandthecity.pl/ Podoba mi się podejście do życia bohaterki i poczucie humoru. W niektórych postach znajduję cząstkę siebie, no i chyba podejście do życia ma podobne do mojego. Jak macie chwilkę czasu to polecam.
    Cytuj
  • tequila2 24 lis 2015, 14:57
    Widzę, że teraz wraca znów moda na takie oldschoolowe hobby. Monety, znaczki... Fajnie gdyby następne pokolenia wiedziały co to jest i podtrzymały to.. No ale nie wiadomo bo era komputerowa nastała..
    Cytuj
  • pistacja 26 lis 2015, 16:45
    Jeżeli kogoś to kręci, tow sumie czemu by nie?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum