Favore.plForumPozostałe tematy

Hobby na dzisiejsze czasy?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hobby na dzisiejsze czasy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • weronikamars 18 sty 2018, 8:08
    Jakoś mnie to nie kręciło nigdy, ale niektóre monety są bardzo ładne. Sama kiedyś zbierałam 2 zł. To będzie dla mnie pamiątka na całe życie, nawet nie wiem czy jeszcze je wydają czy nie.
    Cytuj
  • ChristmasW 19 sty 2018, 12:15
    Moim hobby są zdecydowanie gry komputerowe. W dzisiejszych czasach da się nawet na tym zarobić uśmiech
    Cytuj
  • zozool 5 mar 2018, 19:46
    Ja hobbistycznie uwielbiam czytać książki. Taki nawyk mam już od małego, co mi kompletnie nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie.
    Cytuj
  • tintin44 9 mar 2018, 13:31
    Ja w wolnym czasie zajmuję się programowanie. Zamierzam w przyszłości wiązać z tym swoją karierę.
    Cytuj
  • Veiva 9 mar 2018, 17:45
    Ja w wolnym czasie tworzę własną muzykę. Obracam się wokół gatunku Trap, jest to moja pasja.
    Cytuj
  • kara0903 9 mar 2018, 19:05
    Ja hobbistycznie hoduję kolonię mrówek. Całkiem ciekawe i interesujące zajęcie, wymagające sporo poświęcenia.
    Cytuj
  • GabrySss 10 mar 2018, 14:25
    Ja w ramach hobby gram na instrumentach muzycznych. Pianino jest moim ulubionym.
    Cytuj
  • Ecia 14 mar 2018, 22:35
    Fotografia przymrużenie oka a dodatkowo czytanie książek..
    Mój mąż np zajmuje się kowalstwem hobbystycznie przymrużenie oka
    Cytuj
  • RoundCube 31 mar 2018, 13:07
    Moją pasją jest taniec. Chodzę do szkółek i na kursy, podnosząc swoje umiejętności w tej dziedzinie.
    Cytuj
  • radek7892 21 paź 2019, 14:09
    Moim hobby jest gra w pilke nożna ze znajomymi z pracy uśmiech Spotykamy się raz, czasem dwa razy w tygodniu na wspolna gierke uśmiech Ostatnio rozwaliły mi się buty i musiałem kupić nowe , a szukając obuwia dla syna trafiłem na stronę 11teamsports i tam także kupiłem dla siebie uśmiech

    A poza grą w piłkę, to jeszcze lubię sport oglądać, głównie futbol i siatkę uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum