Favore.plForumPozostałe tematy

Jak odstraszyć gołębie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odstraszyć gołębie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • freshuser 27 gru 2010, 16:11
    Blueberry28 napisał:Też mam problem z gołębiamiskrzywienie Ale jak mam się ich pozbc skoro mój nawiedzony sasiad je regularnie dokarmia... Najpierw jemu musiałabym przemówić do rozsądku...
    albo się go pozbycwielki uśmiech
    Cytuj
  • Sissi87 27 gru 2010, 16:53
    A słyszeliście o takim sposobie żeby z czarnego kartonu wyciąć kontury ptaków drapieznych? Gdzies to słyszałam, wydaje mi się to dziwne, ale może skutkujeuśmiech
    Cytuj
  • Popeye 27 gru 2010, 19:49
    Ogólnie to lubię zwierzęta, ale gołębie tak mnie wpieniały, że się nie szczypałem. Rozsypałem ziarno z trutką na szczury i problem szybko zniknął. Szlag mnie dosłownie trafiał, jak musiałem skrobać szpachelką parapety, przeżarte od ptasiego gówna i wiecznie zasrane. Jeszcze jak deszcz mocno padal to sie to rozbryzgiwało na szybie. Masakra!
    Cytuj
  • D3niCle0 27 gru 2010, 23:14
    Matko co za ohydasmutny Nie rozumiem ludzi, którzy hodują gołębie...
    Cytuj
  • Bandito 28 gru 2010, 0:16
    Kiedyś mieszkałem na ost pietrze w bloku. Gołębie nocowały w takich dziurach w dachu nad moimi oknami. To c o tam się działo to był koszmar! Jak ladowały na noc to srały wprost na moje okna, a oprócz tego ciągle pióra latały. miałem dosłownie w oczach te wszystkie obrzeżki i inne dziadowstwo co je roznosza, bałem się okno otworzyć!
    Ale to dzieki "miłosnikom" rozsypujacym dla nich żarcie jest ich tyle i się panoszą.
    Cytuj
  • D3niCle0 28 gru 2010, 0:52
    No niestety gołębie stały się istną plagą, bo się zanadto rozmonożyły i nikt tego nie kontroluje, a to pzez to, że jakies babcie sypia im tony żarcia na podwórkach. Ludzie trochę pomyślunku, jak na takim blokowisku kazdy zacznie im sypać to się nie pozbieramy. Równowaga ekologiczna została zachwiana i ktoś musi zrobić z tym porządek. Ja mam małe dziecko i jak pomyśle co te gołębie roznoszą, to mnie ciarki przechodzą...
    Cytuj
  • 77henry 28 gru 2010, 6:00
    A podobno od tego dokarmiania gołebie są otyłe i zwyczajnie rozleniwione, nie szukają pozywienia, bo mają go aż za dużo...
    Cytuj
  • Ronjaa 28 gru 2010, 8:17
    Kiedys też mieliśmy problem z gołębiami na balkonie, ale przez przyadek odkryłam super skuteczny sposób. Kupiliśmy dla dzieciaków kilka kolorowych, błyszczących wiatraczków, taki totalny kicz, wręcz odblaskoweuśmiech No i powtykalismy te wiatraczki na patykach w skrzynki na balkonie, dopiero z tydzien później sobie zdałam sprawę, że żaden gołąb od tamtej pory nie przyleciał!
    Cytuj
  • 77henry 28 gru 2010, 9:27
    To coś dla wszystkich walczących z gołębiami: http://www.grale.com.pl/start.php
    Cytuj
  • Halma60 28 gru 2010, 13:26
    Też mam sprawdzony sposób, trzeba rozpiąc żyłkę nad balustrada albo parapetem. Dwa gwoździki po obu stronach i żyłka. To im umiemożliwi lądowanie i nie będą siadać na balkonie czy parapecie.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum