Favore.plForumPozostałe tematy

Jak odstraszyć gołębie?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odstraszyć gołębie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4
  • Labradorka 28 gru 2010, 16:56
    A co do tej siatki to dziękuje za takie rozwiązanie. Może i chroni to balkon z siatka, ale tym więcej gołębi siada na okoliczne balkony! Poza tym kurde dlaczego ja mam patrzeć na świat pzez jakąś siatkę, czułabym się jak w więzieniu! Zamówiłam środek w spraju zobaczymy jak snieg stopnieje ile to warte. A przede wszystkim to należałboy się rozprawić z tymi durnymi ludźmi co sypią gołąbkom jedzonko! Jak widze taką babcię, co sypie im okruchy to mi się nóż w kieszeni otwiera. A ja nie moge na swój balkon wyjść, bo jest cały upstrzony ptasim g... i boje się to sprzątnąć, szlag wie co się w tym lęgnie:/
    Cytuj
  • Pan_Kracy 28 gru 2010, 17:17
    Myślałem, że tylko ja bezskutecznie walczę z tą szarańczą. Płytycd, reklamówki, domestos, nic nie działa u mnie. W zeszłym oku założyły sobie gniazdo na moim balkonie, myślałem, że szlag mnie trafi. Znajomy zawsze mowi, ze najlepsza jest wiatrówka i chyba w tym roku zainwestuję jak się ich inaczej nie pozbędę...!
    Cytuj
  • casia1980 28 gru 2010, 17:36
    Słluchajcie mój ojciec miał dość gołąbków, z oczywistych powodówprzymrużenie oka W dodatku hałasowały od 4-5 rano i nie dawały spać. Kupilam mu na allegro takiego plastikowego kruka naturalnych rozmiarów. bardziej dla jaj, bo sama nie wierzylam w zapewniania, że to odstraszy gołebie, ale naprawdę działa! Ojciec mówi, że w tym roku problemu praktycznie nie było. Dodam, że kosztowało to jakieś smieszne pieniądze.
    Cytuj
  • Pan_Kracy 28 gru 2010, 20:32
    D3niCle0 napisał:Ja mam małe dziecko i jak pomyśle co te gołębie roznoszą, to mnie ciarki przechodzą...
    Ja miałem psa, który umarł na moich rekach, bo się zaraził jakąś paskudna choroba od gołębi. Niestety lubił na nie polować.
    Cytuj
  • rex90 28 gru 2010, 22:06
    W pierwszej kolejności trzeba by chyba było obmyślic jakiś patent na tych dokarmiaczyskrzywienie U mnie na gołębie na szczęście zadziałał ten środek w sprayu.
    Cytuj
  • ubezpieczenia11 4 sty 2011, 12:32     (ostatnio zmieniony przez autora 4 sty 2011, 12:33, w całości zmieniany 1 raz)
    ja bym kupił kota najlepiej takiego co się żywi gołębiami
    Cytuj
  • Aquarella 5 sty 2011, 15:45
    Kotek faktycznie jest skuteczny i wcale się nie musi żywić gołębiami. Kilka lat temu wprowadziłam się do nowego mieszkania, które uprzednio dość długo stało puste. Z moim kotem oczywiście. Gołębie okupowały parapety i balkon tylko przez kilka dni. Kot wskakujący na parapet wewnętrzny lub podbiegający do drzwi balkonowych sprawił, że gołębie na dobre wyprowadziły się z moich okien uśmiech
    Cytuj
  • agent007 10 sty 2011, 16:49
    rex90 napisał:W pierwszej kolejności trzeba by chyba było obmyślic jakiś patent na tych dokarmiaczyskrzywienie
    Tacy dokarmiacze to skaranie boskie. A jak zaczniesz procentować, to jeszcze cię potrafią zwyzywać, że nie masz serca i jesteś bezduszny. Mam taką sąsiadkę i nijak nie można znaleźć na nią sposobu. A gołębi przybywa!
    Cytuj
  • lunasz 21 sty 2011, 9:31
    u mnie zdaje egzamin (mieszkam w domu) rozwieszenie reklamówek na dachu -antena stara ,ludzie juz przyzwyczaili się do tego paskudnego zdobienia,ale na gołębie pomaga,niestety kiedy jest wiatr płacz
    Cytuj
  • atkomzielonki 6 cze 2011, 12:39
    ja miałem na balkonie siatkę a na parapetach kolce
    wszystko działało b. dobrze, również na inne practwo
    zamawiałem w firmie w krakowie z racławickiej , mają sklep internetowy odstraszanieptakow.pl
    obsługa ok, tylko trudno było się dodzwonić
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum