Favore.plForumPozostałe tematy

Jak odzwyczaić się od słodyczy?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak odzwyczaić się od słodyczy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • spakersom 17 cze 2017, 14:38
    Stopniowo, małymi krokami. Jednego dnia załóż sobie, że zjesz o jedno ciastko mniej, następnego o dwa itd. Jest to na pewno bardziej skuteczne, niż rzucanie się na głęboką wodę i rzucanie ich całkowicie z dnia na dzień. Narazisz się tylko na niepotrzebną frustrację.
    Cytuj
  • Meggi85 18 cze 2017, 21:48
    Pijałam te herbaty Big-Active, ale na początku je słodziłam. Potem właśnie tak jak piszesz nie odstawiłam cukru tylko zmnijszałam jego ilość. Przeszłam z dwóch łyżek na jedną od razu, a teraz nie słodzę już wcale. Staram się trzymać tych zalecanych 3 herbatek dziennie.
    Cytuj
  • ElaW 22 cze 2017, 12:46
    Mnie w walce z niepohamowaną ochotą na słodycze pomógł colon slim, dzięki dodatkowi chromu, który zmniejsza na nie łaknienie. Dodatkowo dzięki błonnikowi ogólnie mniej chce się jeść uśmiech.
    Cytuj
  • bugszlug 22 cze 2017, 15:32
    Może zastępuj słodycze jakimiś innymi przekąskami.
    Cytuj
  • Meggi85 16 lip 2017, 8:13
    Kupiłam Big-Active mojej mamie bo wiedziałam, że nie łatwo jej bedzie schudnąć kiedy w jej wieku aktywność fizyczna nie do końca jest mozliwa. Mama podeszła sceptycznie, ale teraz po miesiacu ma -5kg mniej i cieszy się, że efekt tak jak i ja osiąga bez większego wysiłku.
    Cytuj
  • Romek61 14 sie 2017, 17:51
    ja mam taka metodę gdy mam chęć na coś słodkiego to próbuje tą chęć zapić np herbatą parzę sobie herbatkę najczęściej jest to czerwona herbata i po niej już rezygnuje ze słodyczy.
    Cytuj
  • engii 29 sie 2017, 14:24
    Jedyna skuteczna w moim przypadku metoda to po prostu niekupowanie słodyczy. Ale przyznam, że czasem żałuję, gdy tego nie zrobię
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 sie 2017, 2:55
    Chyba każdy żałuje, ale faktycznie jak nie ma ich pod ręką, to zdecydowanie rzadziej się je pochłania. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 23:00
    Podobno najgorsze jest pierwsze 2 tygodnie, bez słodkiego.
    Jak chodzę i mam na coś ochotę mój mąż zawsze się pyta czy mam ochotę na jabłko, jak nie to jest to tylko zachcianka i mam się czymś innym zająć, a jak mam, to wtedy mam zjeść jabłko.. przymrużenie oka
    Nie wiem skąd on to wytrzasnął...
    Cytuj
  • konto_usuniete_562589 3 sty 2018, 10:16
    Zdecydowanie stopniowo. Według mnie też nie powinno się całkiem rezygnować ze słodkiego, jeśli bardzo się lubi, tylko ograniczać i szukać zdrowszych zamienników. U mnie sprawdzają się fajnie np. domowe żelki uśmiech Bardzo łatwo się robi - trochę żelatyny, trochę soku, mam też specjalną maszynę Camry CR 4468. Jak mnie bierze ochota na coś słodkiego, to ostatnio sięgam właśnie po nie. Dłużej też zajmuje jak coś można porzuć przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum