Favore.plForumPozostałe tematy

Jak rozbić ciasne buty?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak rozbić ciasne buty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • Blueberry28 7 gru 2010, 10:13
    Znacie może jakieś sposoby na rozbicie zbyt ciasnych butów? W sklepie wydawały mi się idealne, ale teraz niestety mnie cisnąskrzywienie Mam nadzieje, że da się coś z tym zrobić, bo troche kosztowały.
    Cytuj
  • Piekarzowa 7 gru 2010, 12:01
    Ja znam sposób z alkoholem, trzeba przetrzeć szmatką z alkoholem i włożyć np prawidła, albo jakies szmatki na noc to się rozciągną.
    Cytuj
  • Bancroft 7 gru 2010, 15:37
    To stary sposób, ale sprawdza się w przypadku skórzanych butów. Tylko że teraz bardzo często buty są farbowane, a alkohol rozpuści farbę. Możesz meić plamy albo zacieki. Bezpieczniej będzie oddać buty do szewca, oni maja jakieś sposoby na dopasowanie butówuśmiech
    Cytuj
  • Labradorka 7 gru 2010, 16:57
    Ja kupiłam sobie niedawno przyciasne półbuty. Włożyłam grube skarpetki, takie frotowe. Przez 3 dni pochodziłam w tych butach i skarpetach po domu, tak po 2-3 godziny i buty się świetnie dopasowałyuśmiech
    Cytuj
  • birata 7 gru 2010, 19:43
    Też tak robiłam tylko jeszcze zamoczyłam skarpety. Ten sposób działa, ale trzeba uważać, żeby nie rozciągnąć butów zbyt mocno!
    Cytuj
  • WitoldEs 7 gru 2010, 20:41
    A nie prościej wymienić buty na dobry rozmiar? Przecież bez problemu w każdym sklepie można to zrobić. Po co kombinować, przzecież jak coś nie wyjdzie to buty już tylko do śmieci...
    Cytuj
  • Blueberry28 7 gru 2010, 21:43
    WitoldEs napisał:A nie prościej wymienić buty na dobry rozmiar? Przecież bez problemu w każdym sklepie można to zrobić.
    Nie byłabym taka pewna czy wszędzie i bez problemu...
    A kwestia jest bardziej skomplikowana, bo po pierwsze nie było większego rozmiaru, a buty bardzo mi się podobają. Po drugie one nie do końca sa na długość za małe tylko jakby... za niskie mają podbicie! Niewiele trzeba żeby pasowały, ale troszkę pijąsmutny
    chyba spróbuję ze skarpetkąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Lorelei 7 gru 2010, 23:19
    Czasami też buty sa jakby o pół rozmiaru za ciasne. Ja mam często tak, że z jakiejś firmy 38 jest ciut za małe, a 39 ciut za duże... A bardzo mało firm robi połówki! Ja znam tylko jedną taką: Ryłko. Albo butki są trochę za wąskie.
    Cytuj
  • Cloudy 7 gru 2010, 23:51
    Jeśli buty sa ze skóry to powinny same się dopasować. To zajmie trochę cazsu, ale skóa pracuje na stopie, trochę wilgoci też robi swoje i tak najlepiej dopasowywać. Na siłe to można łatwo za bardzo je ponaciagać - i po butach...
    Cytuj
  • Farrel 8 gru 2010, 1:37
    Mój tato zawsze smarował spirytusem i rozbijal młotkiem. Praktycznie kazde buty jakie sobie kupił go cisnęły, więc każdą nową parę kładł na progu, szmatką ze spirytusem przecierał i przez tą szmatkę rozbijał.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum