Favore.plForumPozostałe tematy

Czy wypada iść na ślub bez zaproszenia?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy wypada iść na ślub bez zaproszenia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • nouv88 4 gru 2010, 21:16
    Mam taki problem, w Boże Narodzenie bierze ślub moja przyjaciółka z dawnych lat. Od dawna nie mamy z sobą kontaktu, ale jako małe dziewczynki całymi dniami bawiłyśmy się razem (mieszkałyśmy na jednej klatce schodowej, ona piętro wyżej) Chciałabym pójść na ślub, mimo, że nie dostałam zaproszenia. Jednak przez wiele lat trzymałyśmy sie razem i... no tak jakośuśmiech Co sądzcie o tym? Wypada mi iść czy nie? Nie chcę żeby pomyślała, że chcę się wprosić na wesele...
    Cytuj
  • Barbra67 5 gru 2010, 1:14
    Mnie na pewno byłoby milo gdyby ktoś chciał przyjść na moj ślub, nawet jeśli nie dostał zaproszenia. Skoro byłyście takimi psiapsiółkami, nawet dawno temu, to na pewno się ucieszyuśmiech
    Cytuj
  • panchita 5 gru 2010, 8:19
    Ja nieraz byłam na slubie koleżanek bez zaproszenia, wesele to co innego, ale na ślub można przyjść, gdyż nie wiąże się to z zdanymi kosztami po stronie państwa mlodych, a zawsze to miło jesli ktoś się pofatyguje z życzeniami i kwiatkiemuśmiech
    Cytuj
  • Cloudy 5 gru 2010, 10:45
    Mozna wysłac życzenia pocztą, albo nawet majlem, a jak sie chce żeby ktoś przyszedł na ślub to chyba nie jest filozofia wysłać mu zaproszenie prawda? Ja bym sie nie pchała bez zaproszenia.
    Cytuj
  • Hunny8 5 gru 2010, 13:02
    Ja też szczerze mówiąc nie rozumiem nad czym sie tu zastanawiać. Skoro nie dostalam zaproszenia to nie idę...
    Cytuj
  • Gaik 5 gru 2010, 15:23
    No bez przesady, ja przed własnym ślubem byłam tak zabiegana, że nie wysyłałam zaproszeń do wszystkich. Po pierwsze musiałabym wysyłać ze dwieście zaproszeń, a po drugie o niektórych myślałam sobie, że fajnie jakby przyszli, ale nie będę im zawracać głowy...uśmiech A ostatecznie przyszło duż oosób bez zaproszeń, moje byłe sąsiadki, koleżanki ze szkoły i studiów i było mi ogromnie miło! Myślę, że warto pójść jeśli masz sentyment do tej osoby to jest najlepszy argument za tymuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 5 gru 2010, 15:50
    Nouśmiech Też tak właśnie sobie myślę uśmiechuśmiechuśmiech Zastanawiam się tylko czy trzeba w takim wypadku przynieść prezent, czy tylko kwiaty...
    Cytuj
  • panchita 5 gru 2010, 17:39
    Nie no bez przesady, kwiatek w zupełności wystarczy! Już i tak z Twojej storny bardzo miło bedzie.
    Cytuj
  • Gaik 5 gru 2010, 18:31
    Jeśli chodzi o to co wypada, to nie ma takiej potrzeby żeby przychodzić z prezentem. Ale rób jak Ci serce dyktujeuśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 5 gru 2010, 19:02
    A czemy juz nie jesteście przyjaciółkami? Jeśli się pożarłyście to Twoje pojawienie na ślubie może ją lekko zszokowaćprzymrużenie oka Jestes pewna, że sie ucieszy na Twój widok?uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum