Favore.plForumPozostałe tematy

Jaką wybrać kołdrę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką wybrać kołdrę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • Bandito 27 paź 2010, 17:59
    Trywialna rzecz, a mam problem. Poszedłem do sklepu z zamiarem kupienia kołdry, wszedłem i zgłupiałem. Doradźcie jaką kołdrę wybrać? Tyle tego! Bawełaniane i sztuczne, wypełnienie takie, śmakie, materiał bawełniany, sztuczny, wełna, zwariować można. Ale w sumie koldra ważna rzeczprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Vesna 27 paź 2010, 20:17
    Jak dla mnie tylko puch, puch i jeszcze raz puch! Śpi się pod taką kołdrą naprawdę luksusowo, ja na swoją nie pożałowałam i zapłaciłam sporo, ale jak najbardziej było wartoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • franusia 27 paź 2010, 20:56
    No tak tylko pytanie dla kogo ma być ta kołdra, bo dla alergików raczej puch i pierze odpadają.
    Cytuj
  • Bandito 27 paź 2010, 23:47
    Nie no alergików w domu nie mam, ale mnie cena takiej kołdry troche zmroziła. Zwłaszcza, że muszę od razu kupić3 sztukiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Stinaa 28 paź 2010, 7:08
    Ja mam kołdrę i poduszkę z owczej wełny. Przyznam, ze się zaskoczyłam na plus... nie jest taka cięzka jak myślałam i jest niebiańsko ciepłauśmiechuśmiechuśmiech
    Cytuj
  • Paniusia 28 paź 2010, 8:41
    Ja musiałam zrezygnować z puchowej, bo mąż jest alergikiem. Ale odkąd wypróbowałam wełnianą, nie zamieniłabym się na żadną inną! Jest bardzo cieplutka, przewiewna, latem nie jest pod nią zbyt gorąco, a zimą zapewnia komofortowe ciepełkouśmiech
    Cytuj
  • nouv88 28 paź 2010, 10:42
    Ja właśnie musze też zmienić kołderkę, bo wstaję co rano z zapuchniętymi oczamismutny Długo trwało zanim się zorientowałam o co chodzi, a to alergia... Ale bardzo mi szkoda mojej puchówki, uważam, że to najlepsza kołdra jaka może być! I tylko bawełniana bielizna pościelowa.
    Cytuj
  • Bancroft 28 paź 2010, 14:06
    Alergikom polecam pościel silikonową, my mamy taką 3 w 1 z Ikei i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest leciutka i można dostosowywać jej grubość w zależności od pory rokuuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 28 paź 2010, 17:28
    My próbowaliśmy spać pod taka wełnianą, ale nie dawaliśmy rady, strasznie gorąco! Musiałabym mieć z 15 stopni w sypialni chybauśmiech
    Cytuj
  • zsp 2 lis 2010, 16:20
    Sztuczne wypełnienia są łatwe w utrzymaniu i przyjazne dla alergików. Aczkolwiek znam osoby, których skóra nie toleruje takiej sztuczności i muszą spać pod tradycyjnymi pierzynami.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum