Favore.plForumPozostałe tematy

Jaką wybrać kołdrę?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką wybrać kołdrę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • KoKoszka 2 lis 2010, 19:30
    No ja na przykład czuję się pod taką kołdrą jak w szklarni! Byłam zmuszona parę razy czymś takim sie przykrywać, ale w żadnym wypadku nie zamienłabym swojej pierzyny z kaczym puchem na coś takiegouśmiech Okropne uczucie, człowiek poci sie jak mysz.
    Cytuj
  • ubezpieczenia11 4 sty 2011, 12:28
    najlepiej ciepla i tak spod ktorej nogi nie wystaja
    Cytuj
  • martex10 7 kwi 2011, 15:55
    polcam kołdry puch gęsi LUX -lekka i ciepła, nie kupuj tandety w markecie lub chińszcyzny, ja kupiłem rok temu i jestem zadowolony.
    Cytuj
  • monias1976 5 wrz 2011, 13:52
    Wiesz co w wielu sklepach są specjalne FAQ czyli pomoc, tam szeroko rozpisują się jaka kołdra dla jakiej osoby jest najlepsza. Uważam że to fajny pomysł bo nie ma się watpliwości co wybrać. Oczywiście z Ikei albo tym podobnych sklepach Pan sprzedawca sam nie wie co polecić i zrobi wszystko byle sprzedać toowar... Ja kupiłam kołdrę parę lat temu w MOKERZE, polska firma, w internecie również sprzedają swoje produkty choć ja kupowałam jeszcze osobiście. Puchowe kołdry są cudowne, miękkie ale bardzo ciepłe, natomiast wiem że w MOKERZE mają duży wybór i puchowych i sztucznych, antyalergicznych produktów jest cała masa i możemy być pewni że to uczciwa firma a nie chińska produkcja masowa gdzie nie wiadomo co i w jakich ilościach znajduje się tak naprawdę w produkach...
    Cytuj
  • justyna78 22 sty 2012, 21:13
    Wg mnie i całej mojej rodzinki tylko syntetyczne a dokładniej silikonowe ze Świtu

    Firma sprzedaje kołdry parę ładnych lat jak zdążyłam się dowiedzieć na ich stronie

    ja zaufałam pierwszy raz w 2008 roku czyli 4 lata temu i swojej kołdry o tego czasu nie zmieniałam odkąd mamy kołdrę ze Świtu nie mamy problemu ze snem śpi się bardzo wygdnie mięciutko i zdrowo , Skóra nie poci się jak pod kołdrami z jyska czy innych badziewi.

    Kupuje kołdry od zppswit z allegro lub z ich strony koldra.pl zależnie od promocji również na każde urodziny , imieniny czy Świeta bo wiem że to dobre niezawodne produkty

    polecam
    Cytuj
  • faworytowy 2 sie 2012, 8:31

    Ja mam np puchową podwójną spiętą napami i jest okey. Jest ciepła i lekka. Dzięki napom kołdrę na lato rozpinam i stosuję jako dwa oddzielne okrycia. W zależności od ilości wypełnienia w każdej z nich, są dwa typy. Kołdry składające się z jednakowych kołder, lub kołdry na wszystkie pory roku – gdzie kołdry różnią się ilością wypełnienia. W okresie jesienno-wiosennym można spać pod kołdrą grubszą, latem pod kołdrą cieńszą, a na zimę spiąć je razem. Dodatkowo, powstała pomiędzy spiętymi kołdrami szczelina powietrzna daje dodatkową izolację, zapewniającą zwiększoną ciepłotę. Zapewniam,że takie kołdry zdają egzamin w niejednym mieszkaniu.Ale lepiej jest doradzić się sprzedawcy. I jeszcze jedno, takie kołdry są w sklepach i puchowe i syntetyczne. A więcej na ich temat można poczytać w Google. Pozdrawiam i miłych zakupów. przebiegły

    Cytuj
  • Petinka 22 paź 2012, 12:38
    Ja nie mam alergii, ale jak dla mnie najlepsza jest kołdra silikonowa uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 18 lip 2013, 19:11
    Bandito napisał:Trywialna rzecz, a mam problem. Poszedłem do sklepu z zamiarem kupienia kołdry, wszedłem i zgłupiałem. Doradźcie jaką kołdrę wybrać? Tyle tego! Bawełaniane i sztuczne, wypełnienie takie, śmakie, materiał bawełniany, sztuczny, wełna, zwariować można. Ale w sumie koldra ważna rzeczprzymrużenie oka
    Z tymi kołdrami to jet różnie, należy przypasować do siebie. Moim zdaniem najgorsze gatunkowo jest wypełnienie sztuczne. Jednak jest to jedyna opcja dla alergików. Jeśli jednak nie jesteś alergikiem to możesz spokojnie spać pod pierzem i puchem. Im więcej puchu tym kołdra lżejsza i bardziej puszysta. Jeśli zwracać jeszcze uwagę na gatunek tego pierza to myślę, że gęś jest lepsza. Kaczka ma bardziej sztywne te pióra. Polecam Ci rozejrzeć się w tym sklepie, ponieważ oferują naprawdę dobre gatunkowo kołdry w znośnych cenach
    Cytuj
  • mscislaw 12 sie 2013, 11:12
    Ja dobrej jakości puchowe kołdry] zamówiłem ostatnio w tym sklepie - jestem bardzo zadowolony. Do tej pory spaliśmy pod tradycyjnymi ale teraz jakość snu jest nieporównywalnie większa przymrużenie oka Myślę, że szczególnie przydadzą się zimną kiedy będzie trzeba się dobrze ogrzać.
    Cytuj
  • HannnaM 14 sie 2013, 15:34
    ja zwykle kupuję w Ikei albo w Jysku.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum